Jump to content

BMW S.R.I.


Bogdanel

Recommended Posts

Eu unul ma opresc pe strada si intorc capul dupa ele :) , iar la cei cu Seria 3 le acord prioritate in orice situatie sa pot sa leprivesc mai mult :blink: ! idem si pt Hummer H1 (doar pt el).

Iubesc Seria 3, H1 si asiaticele. :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Nu cred ca are SRI-ul BMW-uri. Mai degraba SPP.

2. Le acorzi prioritate celor de la SRI (SPP) cu seria 3 sau asa, in general ?  :blink:

173922[/snapback]

sorry SPP, acord prioritate la bmw s3 pers. publice, la cele de la SPP o fac pt ca sunt obligat, 70% din zi sunt in masina,circul prin Buc.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul ma opresc pe strada si intorc capul dupa ele :D , iar la cei cu Seria 3 le acord prioritate in orice situatie sa pot sa leprivesc mai mult  :) ! idem si pt Hummer H1 (doar pt el).

Iubesc Seria 3, H1 si asiaticele. :)  :)

173915[/snapback]

cred ca cu totii le acordam prioritate...in orice situatie... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca sunt pe benzina ..... mai mult nu stiu ce sa spun , deoarece nici una din masini nu are lipit pe spate motorizarea ! Cert e ca sunt benzinare si inca unele nesimtite la putere (deci 316 si 318 ies din discutie) !

174074[/snapback]

 

de benzina stiu si eu si ca au motorul de peste 3000

Link to comment
Share on other sites

parerea mea ca sunt 330 xi fiindca au tevile nichelate iar la 320,323,325,328 nu sunt nichelate.....si sunt putin cam inalte deci sigur xi....iar motorina iese din discutie ca aveau tevile orientate in jos.. :blink:

174347[/snapback]

 

cele cu tevile orientate in jos sunt diesel!!!

Edited by 320i_24valve
Link to comment
Share on other sites

323

174156[/snapback]

 

asa stiu si eu si sa va dau in pont... masinile de la SPP vad viteza a 4 rar de tot si a 5-a o au doar sa fie acolo... se merge in forja permanent si la cuplu cat mai mare pentru ca reactia masinii sa fie foarte rapida in caz de necesitate... masinile sunt 323i din ce stiu eu... oricum la BMW exista optional si o echipare standard pentru masini oficiale care include si alte lucruri care standard nu se ofera... verificati siteul din Germania sau UK si va lamuriti...:blink:

 

PS- nu sa vedeti voi diesel la SPP in nici un caz... sau oricum nu inca... clar benzinare...

Edited by crisjohn
Link to comment
Share on other sites

asa stiu si eu si sa va dau in pont... masinile de la SPP vad viteza a 4 rar de tot si a 5-a o au doar sa fie acolo... se merge in forja permanent si la cuplu cat mai mare pentru ca reactia masinii sa fie foarte rapida in caz de necesitate... masinile sunt 323i din ce stiu eu... oricum la BMW exista optional si o echipare standard pentru masini oficiale care include si alte lucruri care standard nu se ofera... verificati siteul din Germania sau UK si va lamuriti...:blink:

 

PS- nu sa vedeti voi diesel la SPP in nici un caz... sau oricum nu inca... clar benzinare...

174376[/snapback]

 

:) nice !

Link to comment
Share on other sites

daca eram cu adevarat patrioti foloseam Logan 1.6 16v

174381[/snapback]

 

pai cu Logan la SPP in Garda Presedintelui aveam nevoie de mai multe masini de Salvare in coloana... mureau astia saracii ca mustele si fara sa ii atace cineva...:) iti dai seama ca trebuiau sa schimbe masinile dupa fiecare drum... :blink:

Edited by crisjohn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.