Jump to content

Ucis de propriul Seria 6


X X L

Recommended Posts

M-a intristat foarte tare stirea aceasta. Toata lumea ar trebui sa inteleaga ca trebuie sa asigure masina si cu altceva in afara de cric. Atatea sute de kg pe rombul acela niciodata nu va fi sigur. Una din cele mai rapide solutii ar fi roata desfacuta pusa sub masina ca masura de precautie. Pacat de el. Imi pare foarte rau.
Link to comment
Share on other sites

chiar nu inteleg pentru ce a fost deschis topicul asta

 

sa l ierte dumnezeu pe om,acum trebuie sa ascultam toate aberatiile ca nu s a asigurat,ca trebuia cric hidraulic,frana de mana trasa,eventual trebuia sa mearga la ciupanezu la service...despicarea firului in 15 omg

 

XXL?

Link to comment
Share on other sites

chiar nu inteleg pentru ce a fost deschis topicul asta

 

sa l ierte dumnezeu pe om,acum trebuie sa ascultam toate aberatiile ca nu s a asigurat,ca trebuia cric hidraulic,frana de mana trasa,eventual trebuia sa mearga la ciupanezu la service...despicarea firului in 15 omg

 

XXL?

Asa si? Daca nu intelegi de ce am deschis topicul, poti foarte usor sa nu intri pe el.

 

Il cunosteam pe Sabin, de-asta.

Chiar trebuie luata aminte de atfel de intamplari.

etc :huh:

Link to comment
Share on other sites

Rip. Păcat. Sa fie invatare de minte pentru toți niciodată nu lăsați mașina doar in cric. Eu la garaj am 2 buturugi din lemn care le pun pt siguranță.

Din păcate o astfel de greșeală se face doar odată in viața .

Edited by malasorte
Link to comment
Share on other sites

Pentru fanii "RIP", Dumnezeul sa-l odihneasca e prea mainstream ? Era o vorba, aici e Romania, nu L.A.

 

Cat despre deces, sa fiu scuzat, dar prostia nu iarta. Nu poti fi bun la toate.

 

Pacat de meritele lui in domeniile ce l-au consacrat.

 

Fie-i tarana usoara.

Edited by Scufi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Rip. PĂŁcat. Sa fie invatare de minte pentru toți niciodatĂŁ nu lĂŁsați mașina doar in cric. Eu la garaj am 2 buturugi din lemn care le pun pt siguranțĂŁ.

Din pĂŁcate o astfel de greșealĂŁ se face doar odatĂŁ in viața .

 

+1 malasorte, Dumnezeu sa-l ierte!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.