Jump to content

Solicit detalii despre e90


emanuel_steel

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De ce nu te duci la un test drive? :blink:

188703[/snapback]

 

Cred ca omu poate vrea si o parere personala a cuiva care are o astfel de masina de ceva vreme......

 

P.S. nici eu nu am auzit pe cineva nemultumit de E90 , indiferent de motorizare !

Link to comment
Share on other sites

Am 318d dar diferenta intre 318 si 320 e de 20 de cai parca si 1 secunde la suta,tot atatia cm cubi are fiecare,in fine...eu cu 318 zbor de-a dreptul...nici nu mi pare rau ca nu mi am luat ceva mai mare...deci parerea mea e ca nu are nici un rost sa ti iei 330 ca e cam mare,acuma depinde si de tine...dar zic ca 320 e destul si daca tot o iei ia-o alba fara insemnele motorizarii,astea sunt doua regrete ale mele in legatura cu masina...in rest e incredibila,,,frane ca bmw:nici o masina nu are ,de stabilitate nu mai zic :blink: daca mai ai ceva intrebari le astept:) o am deja din septembrie anul trecut si pot zice ca am invatat destul de multe despre ea :)

post-2348-1170676921_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

am e90 320d- sunt multumit d masina...motorul e excelent...mai sunt unele chestii cu care am avut probleme(sa nu ti ei bancheta rabatabila). in rest nu stiu ce sa zic masina trage ff bine...am 44000km, masina are 1 an si 3luni si e ok cu exceptia unor chestii...mi as lua motorul d 3000d doar pt tractiunea integrala, atat nu pt alceva ca si asta d 2000d merge ff bine am mers si cu 249k si d mai mult nu cred ca ai nevoie...
Link to comment
Share on other sites

am vorbit cu astia de la bmw...au zis ca ei mi-l dau jos dar nu garanteaza ca nu o sa ramana urma si de aia ma tem sa-l dau jos...

189585[/snapback]

 

Eu l-am dat jos singur de pe 318i. N-a ramas nici urma de urma :blink:

Daca pui mana o sa vezi ca literele/cifrele se misca, e un fel de guma intarita acolo si e foarte usor de dat jos. Singura problema e sa elimini adezivul ramas dupa ce dai jos caracterele.

Link to comment
Share on other sites

Eu l-am dat jos singur de pe 318i. N-a ramas nici urma de urma :)

Daca pui mana o sa vezi ca literele/cifrele se misca, e un fel de guma intarita acolo si e foarte usor de dat jos. Singura problema e sa elimini adezivul ramas dupa ce dai jos caracterele.

189796[/snapback]

 

Singur ai sanse de reusita , fiindca faci tu cu mana ta si iti dai silinta !

 

La service isi baga ceva in masina ta si ti-o fac de comanda :blink:

Link to comment
Share on other sites

am e90 320d- sunt multumit d masina...motorul e excelent...mai sunt unele chestii cu care am avut probleme(sa nu ti ei bancheta rabatabila).... in rest nu stiu ce sa zic masina trage ff bine...am 44000km, masina are 1 an si 3luni si e ok cu exceptia unor chestii...

189548[/snapback]

 

Dar ce probleme poti sa ai cu bancheta rabatabila? Nu se mai rabata? Si care ar fi "unele chestii" de exceptie? Ai mai avut si alte probleme?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.