Jump to content

M3 e92


daniwmk

Recommended Posts

Bijuterii amandoua , mai ales e23-ul! Cat a costat piesa de muzeu? daca nu sunt indiscret.

 

e23 in configuratia asta (clima functionala /AT si motor 3.5 original) valoreaza intre 10 si 12 mii euro asta daca gasesti vreuna la vanzare

eu initial am plecat in cautarea unui e24 ca prima tinta dar sunt mult mai sus cotate in configuratia asta si e23 era urmatoarul pe lista :)

 

Eu ti-am spus sa nu faci poze langa 7,ca s-ar putea sa ai surprize.....sunt baietii mai interesati de el :console:

 

e mai rar :)

Link to comment
Share on other sites

Dementiale amandoua, sa te bucuri de ele! M3-ul e jucaria perfecta, iar e23-ul o completeaza excelent atunci cand vrei doar sa te plimbi. Subscriu la cererea pentru poze cu interiorul 7arului goodjob.gif
Link to comment
Share on other sites

pff.... superbe amandoua jucariile....

 

Dar m3-u, de vis :heart: ...

Sa le stapanesti sanatos!

 

merci !

 

 

Ambele is fenomenale,dar M3`ul e miezu ! :laugh:

 

Sa le stapanesti sanatos si mai asteptam poze + un video cu evacuarea. :rolleyes:

 

Merci ... nu am video dar asta este link ul care m-a facut sa o cumpar :)

 

 

Eu vreau mai multe poze cu interiorul e23-ului !

 

Am gasit doua poze :)

 

Dementiale amandoua, sa te bucuri de ele! M3-ul e jucaria perfecta, iar e23-ul o completeaza excelent atunci cand vrei doar sa te plimbi. Subscriu la cererea pentru poze cu interiorul 7arului goodjob.gif

 

Este incredibil cat de odihnit am fost dupa 2500 km facuti in doua zile cu e23 ul ...

Atasate pozele ... Totusi mentionez ca acum interiorul arata mai bine pentru ca a trecut printr-un tratament de reimprospatare si am schimbat si niste elemente ce prezentau mici uzuri.

 

post-30730-0-59301800-1372697704_thumb.jpeg

post-30730-0-79708100-1372697730_thumb.jpeg

Edited by daniwmk
Link to comment
Share on other sites

Va spun eu cum,asteapta sa treaca timpul sa devina vehicul istoric,deci fara taxa !

 

astepti sa treaca timpul si la M3 ??

 

super masinile.

 

avand in vedere lista lunga de masini sunt curios d c ai sarit peste e46 M3.

 

1M ala probabil va deveni masina de colectie mai bine nu il vindeai.

Edited by ktod_16
Link to comment
Share on other sites

M3-ul este bestial, iar modificarile din linia performance sunt arhisuficiente sa fie "altceva" si atat.

Varsta personala nu imi permite sa apreciez atat de tare 7-er in detrimentul M3-ului.

Tu si FRE aveti niste masini grozave.

Multa sanatate !

Andrei

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.