Jump to content

Am parasit clubul BMW!


Alexxx

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doua din cele mai nasoale chesti la Stilo:

-scaunul de la sofer e crimaaaaaa, nu poti sa obti o pozitie comoda decat prin inlocuire

-maneta de la schimbator....nenorocire. parca mesteci in oala cu fasole. nici dupa ce simti ca ai bagat in viteza nu sti sigur treaba asta.

Noi avem unul cu motor mai mic si varianta in 4 usi si a fost cea mai proasta alegere pe care am facut-o.

Dar cel mai nasol e ca nimeresti in treapta 6 cand vrei sa pui in marsalier. Iti moare motorul dar nu simti pt ca o face in a treapta sase si tu astepti sa mergi in spate dar nimic....

Usile se inchid cu zgomot de conserva.

 

Sa mai bag?

Link to comment
Share on other sites

:blink:

Nu va ajunge ca si-a luat ban din cauza voastra?A tuturor intepaturilor si provocarilor la care a fost supus dupa fiecare reply dat pe acest forum?

196238[/snapback]

 

Nu si-a luat ban din cauza noastra, ci din a lui.

Omul e foarte acid, si crede ca mai cei 24 ani sau cati are le stie pe toate, si ca trebuie sa ne dea lectii la toti. Si doar lectiile ar fi fost ok, poate unii dintre noi le merita, dar mai are si un stil propriu de a se ataca imediat, si de a arunca cu ... noroi ... :) pe unde mai deunazi a mancat.

 

Uite faza cu "facutul BMW-urilor"... A uitat ca pana acum o saptamana era in limba dupa marca asta... Si era membru activ al comunitatii asteia.

 

Drum bun, cale batuta, Alex! Dar stiu ce e in mintea ta. Sunt sigur ca, in momentul in care prin trafic intalnesti o emblema bavareza, in inima ta se intampla cava... :) Si oricat vei incerca sa te minti ca ce ai sub fund in acel moment e mai bun decat BMW-ul de dincolo de geam, adevarul e unul singur, si tu il stii :)

Link to comment
Share on other sites

sunteti haiosi dar rautaciosi. eu doar la primul bmw credeam ca am un model al celei mai tari marci auto din lume, pe urma mi-a trecut, cred ca E39-le a avut mai multe probleme decat orice fiat... si nu a fost rupt in doua. asa ca nu mai fac comparatii si nici nu mai zic vreodata ca bmw face masini incredibile.
Link to comment
Share on other sites

Probleme avem toti, mai multe sau mai putine. Dar un BMW e mai mult decat suma suruburilor :blink: ; la asta ma refer eu.

 

Anyway, aia e. Fiecare dintre noi va conduce la un moment dat si altceva. Topicul asta incepe sa se stinga... Alex a parasit clubul, si nici nu mai este pe aici sa dea o replica. Life goes on. Sau, cum am mai zis mai demult, exista viata si dincolo de bmw :)

Link to comment
Share on other sites

Pe topicu asta s-au platit niste polite mai vechi.... Te intreb de buletin pt ca toate posturile tale parca sunt scrise de unu de 13 ani. Sa stii ca un forum are mai ales un scop informativ, tu prin posturile tale nu dai nici o informatie interesanta, nici nu ceri o informatie, mai mult vb  degeaba...

196237[/snapback]

linisteste-te ciupanezu alex4tuning e doar un minor la fel ca aleXpeed :lol:care incearca sa acumuleze cat mai multe posturi ,nici nu da o informatie nici nu cere una doar de dragu de a posta :blink:

Edited by lucian1
Link to comment
Share on other sites

linisteste-te ciupanezu alex4tuning e doar un minor la fel ca aleXpeed  :lol:care incearca sa acumuleze cat mai multe posturi ,nici nu da o informatie nici nu cere una doar de dragu de a posta :)

196322[/snapback]

 

 

 

Cred ca voi face un sondaj cu tema "sunteti de acord sau nu cu minori pe forum??" Daca va iesi pozitiv, eu ma retrag de pe forum si va spun la revedere pana cand imi voi lua BMW. Parca era un forum si pt cei care nu au BMW. Va salut si scuzati de off topic pt ca deja ma enervez :blink:

Link to comment
Share on other sites

sa revenim la oile noastre... Rad cu lacrimi de vreo 20 de minute de cand citesc aventurile finantistului prin lumea automobilistica.

Acum stim sigur de ce si-a luat eleron de nu stiu cati euro pe care il astepta nerabdator... sa mareasca coeficientul aerodinamic al masinii lui la liniutze :blink:

Citat: "Maine la Ai ii schimb uleiul cutiei si daca tot face ii schimb si sincronul. In mod normal sunetul respectiv nu ma deranjaza, DAR intervine de fiecare data cand ma iau la intrecere cu cineva. Si e frustranta ca ti-e frica sa mia dai "liniutze" sa nu faci praf cutia...

Si am destui BMW-isti cu figuri in cap pe care sa-i "prafuiesc" cu motorul asta!

40000000.gif"

Deci dl Alex da liniutze intr-una... ne mai intrebam de ce scotea catalizatorul... de ce se plangea ca uda astia strazile (enervant sa derapezi pe carosabil umed probabil, nush cum e la liniutze, da poate ne povesteste el)...

Rad de ceva timp intr-una si nu ma pot opri...

 

Off-topic catre moderatori: Eu v-am zis ca un stil mai sec si in carne vie este mult mai bun... dar nah... cum vreti voi acu... Mi-a placut insa ce patea pe acolo... mai ales ca pana de curand urla ca voi il ardeti din orice...

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am nimic cu tine Alexxx, a fost alegerea ta si trebuie sa traiesti cu asta. Un sincron se poate duce si la BMW, ca nu e sfant. Insa nu de asta trebuie sa regreti alegerea facuta (sau cel putin eu as face-o): dupa cata munca si pasiune ai pus in modificarea masinii (care sa recunoastem, e cat de cat speciala), nu ar fi trebuit s-o vinzi. Banii vin si se duc, dar amintirea ramane. BMW e o stare de spirit, pe care nu cred ca o s-o intalnesti la volanul Fiat-ului. Nu iti condamn alegerea si iti urez numai bafta si drum intins cu Fiat-ul, insa in locul tau pastram pisica. Optiunile in plus sau motorul mai puternic nu compenseaza cu o stare de spirit.

 

Bafta multa !

Link to comment
Share on other sites

@Alexxx

"Se pare ca anumite persoane de pe un club BMW au o obsesie fata de persoana mea si bucurandu-se de faptul ca nu mai am acces si drept la replica ma "balacaresc non stop"...

Foarte multi dintre ei s-au simtit lezati de expresia de mai sus "sunt foarte multi fitosi cu BMW pe care ....cu motorul asta". Dar cel mai interesat este ca S-AU SIMTIT! Adica s-au recunoscut....se stiu eu care.

Fericiti cei sarci cu duhul...

"

Edited by mishoo
Link to comment
Share on other sites

@Alexxx

"Se pare ca anumite persoane de pe un club BMW au o obsesie fata de persoana mea si bucurandu-se de faptul ca nu mai am acces si drept la replica ma "balacaresc non stop"...

Foarte multi dintre ei s-au simtit lezati de expresia de mai sus "sunt foarte multi fitosi cu BMW pe care ....cu motorul asta". Dar cel mai interesat este ca S-AU SIMTIT! Adica s-au recunoscut....se stiu eu care.

Fericiti cei sarci cu duhul...

"

196420[/snapback]

 

Care v-ati simtit, frate?

Duceti-va si dati o liniuta cu baiatul sa se calmeze... :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.