Jump to content

Un dobitoc


HER22

Recommended Posts

Pe mine ma amuza teribil filmuletele de pe trafictube, cu stresatii astia de posteaza toate cacaturile..nu a dat unu semnal la 20m in fata lui, rupe claxonu in doua, ii zice cateva de bine si aia e. Dpmpdv sunt oameni marunti, stresati si plictisiti de viata cotidiana, oameni tristi. 90% din filmulete sunt prostii, chestii care ar putea fi tratate mult mai relaxat. Daca as sta sa claxonez pe toti din trafic ca nu accelereaza cand vreau eu, ca schimba benzile fara semnal, ca nu pleaca instant cand se da verde...pai cred ca as fi un pachet de draci in fiecare zi <_<

 

Ex de om trist: https://www.youtube.com/watch?v=RInD0jZZC9U

Edited by B-490-RZV
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

omu' e pe treaba lui justitiarul soselelor,pana o gasi vreunul sa i aplice cateva lovituri in chip sa vedeti ce se potoleste pe urma :hyper:

 

Pai nu ai vazut ce viteaz e... la sfarsitul filmarilor!

Fuge chiar daca e vorba de un Opel plin ochi cu "cetateni prietenosi" sau de un Ka ratacit pe niste stradute! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pe mine ma amuza teribil filmuletele de pe trafictube, cu stresatii astia de posteaza toate cacaturile..nu a dat unu semnal la 20m in fata lui, rupe claxonu in doua, ii zice cateva de bine si aia e. Dpmpdv sunt oameni marunti, stresati si plictisiti de viata cotidiana, oameni tristi. 90% din filmulete sunt prostii, chestii care ar putea fi tratate mult mai relaxat. Daca as sta sa claxonez pe toti din trafic ca nu accelereaza cand vreau eu, ca schimba benzile fara semnal, ca nu pleaca instant cand se da verde...pai cred ca as fi un pachet de draci in fiecare zi <_<

 

Ex de om trist: https://www.youtube.com/watch?v=RInD0jZZC9U

 

 

Ii recomand niste Xanax, poate se mai linisteste.

 

Asta daca vine sa conduca in Bucuresti, in 2 zile moare de accident vascular cerebral. Si nu e o mandrie ca traficul de de cacat aici, dar nu cred ca solutia e sa te iei de toti care fac manevre ce incalca RAOUG 195/2002.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ii recomand niste Xanax, poate se mai linisteste.

 

Asta daca vine sa conduca in Bucuresti, in 2 zile moare de accident vascular cerebral. Si nu e o mandrie ca traficul de de cacat aici, dar nu cred ca solutia e sa te iei de toti care fac manevre ce incalca RAOUG 195/2002.

sau sigur fara sa si o fure nu pleaca din buc :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Mie astia care filmeaza din masina imi dau impresia unor oameni paranoici care intotdeauna asteapta sa se intample nenorocirea, parca sunt aia care vaneaza tornade prin America.

 

Un mare mare adevar. Din ce am vazut majoritatea astora care au camere efectiv cauta scandalul ca sa aiba diseara ce sa posteze pe net. Daca dai semnal si vrei sa te bagi pe banda lui omul accelereaza doar sa dea impresia ca m am bagat cu japca peste el. asta mi s a intamplat mie dar din ce am vazut e practica generala la astia care filmeaza.

Link to comment
Share on other sites

deci, concluzia finala, cine e dobitocul pana la urma? ala cu roverul cum trebuia sa reiasa din film, sau spielberg? :)

 

Dupa codul rutier e clar cinei vinovatul, intodeauna cel care urca are prioritate, insa cel mai important e respectul in trafic, poti sa iti terfelesti masina intrio zi de cate ori vrei daca nu-ti pasa de ea

Link to comment
Share on other sites

votat in unanimitate spielberg e dobitocul,daca boul se ducea la politie mai ramanea si fara permis,plus ca ala nu era obligat sa mearga cu el atunci,e prea prost si nu cunoaste deloc legea Edited by lvi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

sper ca nu stie ca vb de el ca belim toti carcaletele ne cauta pshiopatul si da peste noi cu bolidul :rolleyes:

 

Rromeo are cutite destule acasa, faine chiar! Asa ca refuza politicos o concetĂŁțeanĂŁ de etnie,

nu inainte de a schimba cu ea cateva impresii despre calitatea cutitelor ceramice!

Bineinteles, discutie surprinsa cu camera de pe bord!

 

http://www.youtube.com/watch?v=6eTYIBL5asw

 

Update

 

photo.jpg Mihai Romeo Bogdan Acum 9 ore

 

Am fost la primul post de politie, am completat o declaratie cu ce s-a intamplat. La declaratie am atasat si un CD cu 15 minute pe care apare si filmarea.

Soferul masinii a fost citat sa se prezinte la postul de politie pentru ziua de luni 19 august. Cel mai probabil va ramane pieton 60 zile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.