Jump to content

Un dobitoc


HER22

Recommended Posts

Nu sunt un las care sa posteze sub forma unor nick-uri

E previzibil postul tau, asa ca am raspunsul pregatit.

Aici nu e vorba de curaj sau dreptate.

E evident ca esti un om cu un job si o familie, nu un justitiar fara nimic de pierdut. Sunt multi oameni cu probleme pe strada. E pacat sa patesti ceva, in ideea asta era sfatul.

Asa cum e situatia acum, in cateva minute si cu 2 telefoane afla aproape oricine datele tale.

Pune-ti si CNP-ul pe YouTube daca tot vrei sa fii curajos.

Edited by Service Premium
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ce-aveti ma.

Romika nu sufera el dupa imagine si recunoasterea valorii proprii.

 

E pe net din bunatate.

 

 

Bai Romika, daca tot esti asa de curajos:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cum fu mĂŁ in liceu, zi tu aicea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca esti, altfel te dadeai jos din masina si-i spargeai mecla aluia, sau el tie... :rolleyes:

 

In schimb tu, marele gugulete prunariu, te-ai fi dat imediat jos sa ii iei la tranta pe toti umflatii aia care probabil veneau de la sapa si erau dotati cu obiectul muncii.

Edited by Laur R.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ala cu roveru mai avea 50-60 cm pana marginea asfaltului.

veveixule, usurel cu afirmatiile astea vizavi de palariile de paie. Ca si eu mai port cateodata :thumbsup:

scuze ca ma bag asa dar am o problema si nu ai dau de cap

salutare tuturor,am un e 46 benzina ,motor1900,dupa ce merg un timp cu el sa zicem 20 minute incepe sase auda un fluierat puternic,la inceput am crezut ca sant curelele,pe urma rolele intinzatoate ,leam schimbat noi,,dar a aparut iar fluieratul,pe urma in mers am dat curele jos sa vad daca mai face ,am crezut ca e compresorul sau alternatorul ,dar face tot asa ,nu mai stiu ce sa fa ,dar am observat ca atunci cand incepe sa fluiere si daca ai scot putin joja dela ulei nu mai face ,deci ce ar putea sa fie,astept o solutie de la voi acum merg cu joja scoasa

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

scuze ca ma bag asa dar am o problema si nu ai dau de cap

salutare tuturor,am un e 46 benzina ,motor1900,dupa ce merg un timp cu el sa zicem 20 minute incepe sase auda un fluierat puternic,la inceput am crezut ca sant curelele,pe urma rolele intinzatoate ,leam schimbat noi,,dar a aparut iar fluieratul,pe urma in mers am dat curele jos sa vad daca mai face ,am crezut ca e compresorul sau alternatorul ,dar face tot asa ,nu mai stiu ce sa fa ,dar am observat ca atunci cand incepe sa fluiere si daca ai scot putin joja dela ulei nu mai face ,deci ce ar putea sa fie,astept o solutie de la voi acum merg cu joja scoasa

1. mai pune un claxon, in loc sa fluiere sa claxoneze, se da lumea la o parte si ajungi mai repede la destinatie.

2. pune joja inapoi.

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.