Jump to content

Un dobitoc


HER22

Recommended Posts

Asta e tare. Pare sofer de Octavia.

 

 

Oricum sinistra intersectia aia.

 

 

Alt trepanat.

 

"Mi Cha 6 months ago

Superb! M-am simtit ca si cum eu as fi fost la volan.

Sper sa putem educa atat cat putem si cand avem timp chiar si prin acest stil jigodiile care ne fac viata grea la volan.

Respect!"

Edited by Scufi
Link to comment
Share on other sites

Oamenii astia au luat-o razna,s-au vazut cu o camera pe bord si se cred justitiarii soselelor.Au innebunit dracu de tot de la caldura asta,oare numai eu sunt mai miserupist asa in trafic si gandesc ca toti mai facem greseli si trec cu vederea?Pai daca ar fi sa ma enervez de la toate cacaturile cum fac frustratii astia as ajunge sa am par alb in cap,dar pentru ei banuiesc ca e singura doza de andrenalina care o primesc cand il vad pe unu ca face o greseala,se duc repede acasa si urca filmuletu pe youtube <_<
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca aducem in vorba specimenul asta de mai sus, piticu, trebuie sa spunem ca Romeo e Fantastik pe langa el.

Banuiesc ca ati vazut clipurile de mai sus ce mielusel e omu cand da de vreo belea. priviti mai jos ce smardoi e cand da de o biata femeie:

http://www.trafictube.ro/asta-culoare-trecut/

 

hmmm, acum vad ca a bagat muzica. in filmarea reala omul s-a dat jos la femeia respectiva si a injurat-o rau de tot (cuvinte obscene, morti etc). Ba chiar i-a lovit si masina. In realitate femeii i se defectase masina.

http://www.bogdanliviu.com/piticu-si-doamna-sa-vs-traficul-bucurestean/

Edited by CosminE46
Link to comment
Share on other sites

Faza cu psihopatul si "era putin rosu" este in Arad. Am impresia ca e ceva agent de vanzari la vreo firma din Vest de se invarte prin Turda, Cluj, Oradea, Arad.

 

Oricum, temeti-va de oameni din astia! :hyper: Zicea cineva bine: baga cutitul zambind in tine! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce am impresia, ca pagubitul nu a acordat prioritate. A avut si obstacol in fata, iar prioritatea o avea cel ce urca, nu cel ce coboara.

 

Inafara de presupuneri ce la ce altceva te pricepi?

Daca iti spun ca eu urcam iar cel cu Rover-ul cobora cum o mai intorci?

 

ce masina avea gibonu? ala de filma...

 

Daca as avea BMW se schimba situatia?

 

Pai pana la urma,voi il blamati tot pe ala de a fost atins? Iar de treaba cu camerele,probabil stiti si voi ca e ceva foarte intalnit,in special in strainatate,nu neaparat sa-si caute probleme ca sa aiba ce filma,ci doar sa fie ca o dovada impotriva unor idioti ca mosu` ala

 

Pai da, ca toti stiu sa-si dea cu parerea!

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.