Jump to content

Sunt hotarat sa cumpar aceasta masina.AJUTOR


cristiice

Recommended Posts

Dupa ce ca esti sarac mai esti si fudul,cumpara tata o masina ieftin de intretinut,intr-o stare tehnica si estetica cat mai buna,care sa nu fi fost lovita rau.

 

Ce rost are sa te chinui cu o masina cu volan pe dreapta,crezi ca o sa iti creasca ratingul in fata preietenilor ?

 

http://www.autovit.ro/opel-astra-C30831292.html -ceva de genul este mult mai indicat pt cineva cu buget de 2000e.

Edited by ionut_marius
Link to comment
Share on other sites

E o noua moda deja, am vazut o gramada de A8, seria 7 samd cu volan pe dreapta. Genul de masini care costa pana in 7-8000E, dar care emana lux si potenta financiara, evident conduse de niste sarmani cu multe basini in cap. Si nu ma refer la masini aflate in trecere prin tara, ci la masini folosite zilnic in Bucuresti. Eu nu inteleg de ce este permisa inmatricularea unor astfel de masini intr-o tara cu infrastuctura "care este"..
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred ca masina asta ( an 2003) e de dezmembrari, asa cum spune cineva mai sus.

Sunt altii care merg cu masini din 1994-1999 si arata penal acele masini( interior/exterior) pe langa masina postata de mine.

Eu zic ca masina asta inca mai poate rula cativa ani, interiorul si exteriorul nu arata a masina veche si anul e unul ok.

Daca si un bmw e46 2003 a ajuns de dezmembrari, ce sa mai zic de restul masinilor sub 2003 (ww,audi,opel,renault,peugeot).

 

Pretenas, vezi ca se dezmembreaza bmw-uri din 2005-2006, se dezmembreaza seria 5 e60, seria 3 e 90, samd...e46 deja e celebru la dezmembrari. Cauta aici pe forum la baietii care dezmembreaza masini si-ai sa vezi ce tipuri de masini se dezmembreaza...

Link to comment
Share on other sites

Eo recunosc ca nu pot sa-l inteleg pe tritinelo. Ba ca e46-s troace, ba ca suntem debransati de la caldura, ba ca ne-am luat masinile din credite, ba ca stam la coada la ajutor social, ba ca ni le-ntretinem de la dezmembrari si acu' hop, omu' e adeptul conversiilor de la volan dreapta la volan stanga.

 

Totusi, sunt intr-un fel bucuros ca ne-a onorat si azi de vorbele lui si cu prezenta sa binecuvantata.

 

PESE: tot bluza aia? :sorcerer:

Edited by ifx
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sunteti obsedati de persoana mea clar <_<.Am dat omului un sfar util dati si voi daca va duce capu si la altceva decat sa ma comentati pe mine

mai util ar fi sa inveti si tu ceva gramatica si punctuatie inainte sa dai cu subsemnatul aici; in alta ordine de idei tu devii "club bitch" aici, ca o iei de la toti in mod original, si oricum, cum plm sa dai tu sfaturi ?????!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.