Jump to content

MOTOCICLISTI BMW


dartagnan

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu nu vreau frate sa cunosc nici un automobilist. nu ma intereseaza. cunosc o gramada de motociclisti si asa cum spunea cineva pe aici problemele sunt specifice.

29290[/snapback]

:blink: Hai mai nu fiti rai lasati-ne si pe noi sa ne jucam cu voi :) .Coane e clar pe om nu-l intereseaza decat biciclistii cred ca o sa-mi trag o mobra si bag emblema de BMW pe ea,asa ma infiltrez si eu la intalniri :)

Link to comment
Share on other sites

nu stiu de ce te simti jignit ca cineva nu vrea sa se intilneasca cu tine. strange .

ati tabarat pe motociclisti, si aia ii numeri pe degetele de la o mana sa se intilneasca cu voi. uite nu vor! de ce nu-i lasati frate in pace?

 

asta nu-ti da dreptul sa ai atitudinea asta violenta si jignitoare.

 

in plus, eu sper ca nu toti motociclistii gindesc ca tine.

29291[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

eu ma consider motociclist. cu masina n-am fun. le schimb asa ca obiecte dar mai mult le contemplu, n-am fun cu ele, motorul e alceva, te k... pe orice masina.

 

tocmai m-am prins ce nu se lega in povestea asta :blink:

 

Doru, pai tu esti si automobilist... si atunci, CE mama draq cauti tu pe discutiile de motociclisti ?

29294[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

:blink:  Hai mai nu fiti rai lasati-ne si pe noi sa ne jucam cu voi  :) .Coane e clar pe om nu-l intereseaza decat biciclistii cred ca o sa-mi trag o mobra si bag emblema de BMW pe ea,asa ma infiltrez si eu la intalniri  :)

29292[/snapback]

 

Pai metre, BMW face biciclete, nu trebuie sa improvizezi! :))

 

Ry.

Link to comment
Share on other sites

E mai eftina, nu contest... da' o bicicleta BMW consuma mai putin, merge mai repede si e mai fiabila! :blink:) Ca sa nu spun ca dispune de frane pe disc... iar la mobra... :)

 

Ry.

 

P.S.: deviem si nu ajungem la nici un rezultat... Unde ne intalnim? Sau sa propun eu?

 

R.

Link to comment
Share on other sites

Unde ne intalnim? Sau sa propun eu?

as propune eu, dar nu sunt posesor de moto BMW... inca :)

asa ca las sectiunea deschisa pentru a va reuni sub acelasi acoperis toti alb albastri... :)

 

ps. dar daca va intalniti la un peste prajit... sa nu va asteptati ca eu sa lipsesc :blink:

Link to comment
Share on other sites

:blink:

Primul BMW l-am avut in 1974...

... Ca veteran al acestei marci va cer permisiunea sa fac eu prima propunere pentru un loc de intalnire al cavalerilor motorizati bucuresteni:

Pana vom gasi un loc elegant, dotat cu terasa, mese, loc de parcare si celelalte - demn de niste baieti seriosi - platoul din fata intrarii in gara Baneasa (langa Fantana Miorita) mi se pare "foarte linistit"...

In fiecare vineri la ora 19 este OK ?

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt primul care va veni acolo! Parol! Mai ales ca fiind motociclisti putem face o plimbare de acolo pana in Etrusco sau in alta parte unde se aduna si alti frati motorizati.

 

Numai bine!

Ry.

Link to comment
Share on other sites

ok vineri ora 19. sa mai aduca cine poate pe altii cu motoare bmw sa ne cunoastem. sunt destul de multi pe care nu ii stiu, am remarcat multe gs1100-1150 si k-uri mai vechi. pe cei cu motoare noi in general ii stiu dar sunt putini.
Link to comment
Share on other sites

K-uri mai vechi... Pai eu stiu vreo 5 K-uri mai vechi plus inca vreo cateva R-uri, tot asa, mai vechi... Aduc si eu cativa...

 

Ry.

 

 

ok vineri ora 19. sa mai aduca cine poate pe altii cu motoare bmw sa ne cunoastem. sunt destul de multi pe care nu ii stiu, am remarcat multe gs1100-1150 si k-uri mai vechi. pe cei cu motoare noi in general ii stiu dar sunt putini.

30459[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.