Jump to content

Vand 335i e92


ruslanrus

Recommended Posts

Stau si la aceasta ora tirzie si ma gindesc cum ar fi un schimb cu bmw-ul meu 118 ce -l am la vinzare.Ar fi interesant?Care ar fi diferenta ?

 

 

 

da.mi te rog linkul cu masina ta,ma uit ... si i.i comunic lu varu.

daca e deacord cu schimbul, te anunt si ce diferenta.

Link to comment
Share on other sites

N am inteles niciodata oamenii care arunca cu scoruri asa in aer fara sa vada MASINA.. poate fi trantita si fatuita de sa nu ti vina sa crezi:) nu vorbesc de cea de aici ci in general ..ia un 10 mii :) ia 11 :) . Pozele sant cu totul si totul alta mancare de peste decat realitatea.

 

Cineva din bacau sa mearga sa o vada? sa le zica celor interesati? eram si eu interesat la un moment dat insa am mici indoieli .

  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

N am inteles niciodata oamenii care arunca cu scoruri asa in aer fara sa vada MASINA.. poate fi trantita si fatuita de sa nu ti vina sa crezi:) nu vorbesc de cea de aici ci in general ..ia un 10 mii :) ia 11 :) . Pozele sant cu totul si totul alta mancare de peste decat realitatea.

 

Cineva din bacau sa mearga sa o vada? sa le zica celor interesati? eram si eu interesat la un moment dat insa am mici indoieli .

 

Good point.

Link to comment
Share on other sites

Intreaba-l si daca accepta schimb cu A6 2.0 tfsi, 2007, 87500km. Ofer si diferenta, in functie de eventualele probleme ale masinii. Daca e cineva in Bacau sa o vada macar 5min..raman dator.

 

Nu cred.

Da bmw.ul pt ca are nevoie de bani, nu de dragul de a o schimba.

Face schimb si cu masini, mai ieftine, unde diferenta e de 5 mii macar.

in ce bani pui A6.le ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am avut oferta de 12.800, dar am refuzat-o atunci pt ca nu gaseam ce sa imi iau. Acum as avea ceva oferte pe la 11.500, dar in ultimele luni am bagat inca 1000E in masina. Ma mai gandesc saptamana asta, astept un ajutor de la un coleg din Bacau daca poate sa vada masina pentru mine, poate asa ma hotarasc mai repede. Daca as da-o pe a mea la 12.000 ti-as putea da 13.000 pe masina, daca nu trebuie sa platesc timbru de mediu. Am o singura intrebare acum: unde e facut softul si daca se poate pune inapoi softul original. Multumesc!
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am avut oferta de 12.800, dar am refuzat-o atunci pt ca nu gaseam ce sa imi iau.

 

la 12800 trebuia sa scapi instant de ea , mai ales ca vrei sa o vinzi de f mult timp :thumbsup: Vezi pe topicul de vizionari cine e din bacau.

Edited by Myx
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu se plateste taxa de timbru, mediu....sau cum s.o mai chema.

Dupa cum am spus si in prima pagina,a fost platita taxa canf a intrat in tara si nu a fost recuperata.

scot foaie ANAF, sau ce o mai trebui.

Softul am inteles ca a fost facut de RBN tuning Bucuresti, de Marius.

da, se poate pune orice soft inapoi,bineinteles si ala original.

Cu toate ca nu inteleg de ce ar vrea cineva sa.l repuna pe acel original, pt ca cu actualul soft merge Muuult mai bine,nu scoate gram de fum,nu consuma mai mult.

in fine,fiecare cu preferinta lui.

Link to comment
Share on other sites

la 12800 trebuia sa scapi instant de ea , mai ales ca vrei sa o vinzi de f mult timp :thumbsup: Vezi pe topicul de vizionari cine e din bacau.

 

La vanzare am pus-o vara trecuta, mai mult de curiozitate, am zis ca poate gasesc sa dau diferenta pentru un A5. Convins sa o vand nu am fost decat ocazional, cand mai aparea cate o masina care imi facea cu ochiul, gen asta din topic :rolleyes:

Astept un semn de la cineva din Bacau disponibil sa vada masina 10min, as fi venit personal, dar saptamana viitoare imi e imposibil :faceless:

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

De parca 12800 sau 13000 nu este tot aia la o masina ca asta diferenta aia de 200 euro o topesti in primele saptamani pe benzina.

Eu nu pot sa pricep cu nu sa vandut pana acum e pe departe cel mai ieftin 335 care l-am vazut in ultimii ani mai ales ca are si m pachet.

Partea cu softul nu prea imi vine mie sa cred ca are caii aia pt ca ar trebui sa mearga ca un M3 E92 mai ales ca esti si mai usoara.

Intradevar are ceva km dar e de apreciat sinceritatea omului ca nu la dat inapoi cred ca niste poze mai multe ar fi de apreciat aici.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca merge ca un M3 sau nu, nu am condus niciodata M3.

Ce pot sa zic e ca m.a impresionat total, si nu numai pe mine.

Am un prieten care a avut M3e46, si a zis ca nici nu se compara. 335.ul in configuratia asta e net superior.

Iar referitor la caii putere in urma softului, am specificat in anunt ...'conform tunerului'

Nu am facut dyno sa ma conving.

in fine,vb multa iar.....si pacat.

ne pierdem vremea ....

cine o sa fie dispus sa vada masina, o poate si conduce, si o sa se convinga daca trage sau nu.

o zi buna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.