Jump to content

E 46 320d IMOLAROT2


valy

Recommended Posts

  • 1 month later...

Aseara si-a dat ultima suflare pompa de apa, :download:

 

Coincidenta ca acum cateva zile am luat o baltoaca iar cand am ajuns acasa a inceput sa se auda un sunet la motor,am lasat-o doua zile dar sunetul nu a disparut asa ca am cumparat doar curelele si surpriza cand am demontat cureaua cea mare a inceput sa curga antigelul pe langa pompa :pardon:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Luni 13 o zi de rahat :no: :no: :no:

 

O doamna a iesit fara sa se asigure si a oprit chiar in mijlocul intersectiei...

 

Nu am putut sa o evit :hmm:

 

Are asigurare la EUROINS sper sa ma inteleg cu ei, la prima vedere cred ca este dauna totala

 

Am baia de ulei sparta si cred ca si tampoanele de la cutie rupte intra foarte greu in viteza

 

Marti ma duc cu ea pe platforma la constatare :no:

 

post-1134-0-30836300-1413433967_thumb.jpg

post-1134-0-99556800-1413433975_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

oooohhhh f**k, nu pot sa cred, dupa atata munca, timp si bani s-a intamplat necazul asta, imi pare foarte, foarte rau pentru incident, imi inchipui cat de dureros e sa o vezi asa, ma doare pe mine ca ti-am urmarit topic-ul de la inceput si stiu cate ai facut la ea.

 

Sper ca ati fost toti ok si fara urmari!

 

Proabil o vor da daun totala din cauza airbag-urilor sarite, sper ca cel putin sa iti dea o suma corecta. Daca mai ai energia necesara poate o poti repara!

 

:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu se poate, bataie de joc, mama masii de femeie :censored:. Dupa atata munca vine un bou/vaca si iti strica fericirea. Odata cu accidentul asta ne-ai dovedit ca ai facut conversia ca la carte, airbaguri ...

 

Chiar ieri am fost pe la tipul care imi face asigurarile si imi zicea ca la Euroins e mai ok sa ceri regie proprie.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru munca depusa.Trebuie multa pasiune sa pui in cea ce ai facut tu acolo.

 

Pacat ca ai avut accident,dar in romania din pacate soferii nu sunt educati,se conduce haotic,nu au respect pentru cei de langa ei. Si mai spun de cei cu bmw-uri .....

Link to comment
Share on other sites

mie nu imi pare o lovitura prea rea..

nu cred sa te coste mai mult de 1500-2000ron reparatia, cu sh-uri.

 

nasol , dar se intampla , pe mine ma tot lovesc cretinii in spate..pe spate masina asta e tanc , n-am o luna de cand o tante mi-a crapat lacul de pe bara spate..dar am vopsit-o

Edited by Krebs
Link to comment
Share on other sites

pffffff... cum arata.... de ce ar fi dauna totala? nu poti remedia? capota si ce mai e pe acolo? sau a ajuns la lonjeron?

Nu a ajuns la lonjeron dar cred ca mi-a cazut cutia si am spart si baia de ulei .

Politistul de la accidente a spus ca sigur este dauna totala mai ales ca am airbagurile sarite si cutia de viteze nu mai este la locul ei

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.