Jump to content

Fßnf E60 wei�


Bmw 530d

Recommended Posts

Ciudata combinatie de masina ai, imi place decat culoarea de pe ea, asta fiind la exterior. Interiorul nu prea pare in mintile lui cu linia M. Nu o sa zic ca e de "cocalar" ( deocamdata nu cunosc 100% sensul cuvantului ), pare a fi putin segmentata in 3 :lux; sport; M sport;
Link to comment
Share on other sites

Ciudata combinatie de masina ai, imi place decat culoarea de pe ea, asta fiind la exterior. Interiorul nu prea pare in mintile lui cu linia M. Nu o sa zic ca e de "cocalar" ( deocamdata nu cunosc 100% sensul cuvantului ), pare a fi putin segmentata in 3 :lux; sport; M sport;

 

http://dexonline.ro/definitie/cocalar

 

Cu placere

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

stiam f-ul,vazusem filmuletul in urma cu o luna,parerea mea ca angel eyes-ul ala nu se potriveste deloc pe un 7,suspensiile si jantele da,dar eu zic ca la 7 nu ai ce modificare sa ii faci ca nu e o masina sport,e o limuzina,prezidentiala,la noi multi rromi isi iau e66 si f 01 cei care is de varsta a doua,eu asa o vad un seria 7 dupa 35-40 ani.

 

depinde si de gusturi,vezi,multi mi-au spus e mult mai fain 5-ul tau decat 730 2008 a lu tiganu ala,fiecare cu ce ii place

Edited by Bmw 530d
  • Like 2
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

stiam f-ul,vazusem filmuletul in urma cu o luna,parerea mea ca angel eyes-ul ala nu se potriveste deloc pe un 7,suspensiile si jantele da,dar eu zic ca la 7 nu ai ce modificare sa ii faci ca nu e o masina sport,e o limuzina,prezidentiala,la noi multi rromi isi iau e66 si f 01 cei care is de varsta a doua,eu asa o vad un seria 7 dupa 35-40 ani.

 

depinde si de gusturi,vezi,multi mi-au spus e mult mai fain 5-ul tau decat 730 2008 a lu tiganu ala,fiecare cu ce ii place

Doamne ce mentalitate...tu chiar vorbesti serios ? Pe bune acum? :frantics:

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

da' si voua atata va place sa scormoniti rahatu'...

 

daca tot nu place nimanui de pe-aici masina, de ce tot ii dati atentie care mai de care cu comentarii?? nu va e clar ca pe userul @Bmw 530d il doare fix la basca de observatiile voastre?

 

e drept ca e un forum, ca se permit discutiile in limitele bunului simt, dar daca tot vreti sa dispara naspeturile, nu mai dati apa la moara tuturor celor care le prezinta!

 

astfel incurajati tot felul de :crazy: sa se vada :super: si sa creada ca tigaile lor pline de ulei, chit si rugina sunt de fapt dry-cooker original

 

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.