Jump to content

F10 530d xdrive


ionutvirlan

Recommended Posts

nu caut clienti , a fost doar un sfat pentru proprietar , lacul respectiv nu poate fi corectat prin polishare , se repara doar cu o vizita la vopsitor

pai asta ar fi un mare dezavantaj , in fine , nu stiu daca merita revopsire . Ma astept in 2-3 ani sa arate f matuita .Din moment ce nu poti da un sealant o ceara , probabil ca se vor vedea zgarieturile in scurt timp , mascate totusi de vopsea , nu reflecta lumina ca o masina normala .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

jante: nu intentionez sa le schimb pe astea de iarna. raman asa. in primavara, pentru sezonul cald, poate voi cumpara altele. pana atunci nu. nu pun mare pret pe aspect.

vopsea: m-am obisnuit, nu as schimba-o decat daca e f costisitoare.ma descurc cu spalatoriile.

 

multumesc frumos tuturor pentru aprecieri.

 

 

P.S. culoarea masinii o scoate din anonimatul de care spuneti :)

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Salut tuturor

 

Apelez la voi cu o rugaminte: vine vremea frumoasa si caut sa o incalt.

Mi-as dori sa cumpar un set de jante pe 18 (cele de acum sunt pe 17), de preferat originale BMW.

Ma puteti redirectiona catre un site/dealer/magazin whatever de unde as putea sa caut mai multe modele?

 

Multumesc anticipat.

 

I.

Link to comment
Share on other sites

Vezi mai intai AICI ce model ti-ar place si apoi incepe cautarea! Noi la reprezentanta sunt foarte scumpe, mai ales pe 18, dar daca gasesti unele SH in stare buna, nesudate, nezgariate, evident ca vei iesii mai bine dpdv financiar! Eventual poti investii mai multi bani in niste cauciucuri bune, neaparat noi!
Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor

 

Apelez la voi cu o rugaminte: vine vremea frumoasa si caut sa o incalt.

Mi-as dori sa cumpar un set de jante pe 18 (cele de acum sunt pe 17), de preferat originale BMW.

Ma puteti redirectiona catre un site/dealer/magazin whatever de unde as putea sa caut mai multe modele?

 

Multumesc anticipat.

 

I.

sal,am eu un set de jante 613m pe 18"de pe masina mea,dar cu tot cu anvelope bridgestone,fata 245/45/18 spate 275/40/18,,,,asa a venit masina cu ele,eu mi am comandat pe 19 si daia le vind ,am pus poza sa vezi cum arata modelul..830 euro setul de 4..dar disponibile din aprilie cind vin celelalte

post-71741-0-67818100-1426879769_thumb.jpg

Edited by RTM
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sal,am eu un set de jante 613m pe 18"de pe masina mea,dar cu tot cu anvelope bridgestone,fata 245/45/18 spate 275/40/18,,,,asa a venit masina cu ele,eu mi am comandat pe 19 si daia le vind ,am pus poza sa vezi cum arata modelul..830 euro setul de 4..dar disponibile din aprilie cind vin celelalte

 

faci schimb cu jante 19? stile 351m

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

pe astea le-am vrut si eu dar costau noi 22000 lei la bavaria asa ca am zis pas :(

 

 

 

 

Mie imi plac foarte mult astea:

 

jantele sunt astea. din fotografia cu masina nu stiu cat se observa (OZ Italia 150)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/uploads/monthly_09_2015/post-5164-0-75256500-1441114079_thumb.png

 

post-5164-0-81802100-1439987599_thumb.jpg

 

pana la urma le-am ales pe astea :)

 

Culoarea masinii este putin mata, iar jantele am considerat ca sunt in ton cu ea.

Nu m-am priceput sa cumpar altele, iar pretul celor care imi placeau este foarte mare :(

 

Mie mi se pare ca nu se pupa deloc cu f10. Dar daca tie iti plac...

post-5164-0-75256500-1441114079_thumb.png

Edited by ionutvirlan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.