Jump to content

DVD Road Map Europe Professional 2015


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salutare tuturor.

Aș avea și eu o ĂŽntrebare de ĂŽncepĂŁtor: mi-am achiziționat de curând un BMW 116i (E87 din 08/2008) cu navigație Business. ExistĂŁ vreo șansĂŁ sĂŁ-i fac un upgrade cĂŁtre Professional fĂŁrĂŁ sĂŁ fiu nevoit sĂŁ cumpĂŁr tot sistemul de Professional separat? AdicĂŁ sunt componente ale sistemului de navigație care sunt comune ĂŽntre Business și Professional?

 

Menționez cĂŁ e prima mea mașinĂŁ BMW și nu am cunoștințe tehnice pe domeniu. :blush:

 

VĂŁ mulțumesc anticipat! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mie mi-a facut TUN, un baiat de pe forum in vara lui 2014 pentru CCC un DVD si pana acum nu am avut probleme nici pe E60 nici pe E90 cu el si am cautat destule stradute si din Bucuresti si in afara Bucurestiului.

 

Dai un mesaj privat are Rian pe forum.

Edited by ckh
Link to comment
Share on other sites

Intrebare de gradinita! Ia le, testeaza le si vei vedea !

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nu inteleg de ce sari atat de repede de cur prietene.

 

Eu am intrebat pentru ca am 2014 deja si nu vreau sa il fac neaparat pe 2015 pentru ca pana acum nu mi s-a intamplat sa nu gaseasca ceva pe DVD 2014, am intrebat daca este cineva care a trecut de la 2014 la 2015 si simte vreo diferenta sau a avut vreun motiv pentru care a facut asta...

 

Te-ai bagat exact ca musca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca ti am dat link urile sa ti descarci gratis hartile 2015, te mai dai si rotund! De asta nu va raspunde nimeni si va plangeti pe diverse topicuri ca "nimic nu e MOCA" aici pe forum!

 

Cand e moca faceti pe desteptii, drept exemplut tau!

 

Chiar era asa greu sa descarci hartile sa ti faci un dvd pe care sa l testestezi?

 

Ma intreb oare ce te costa mai mult, timpul alocat pentru aceasta operatiune sau 2 lei dati pe un DVD blank.

 

Esti patetic!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Mie mi-a facut TUN, un baiat de pe forum in vara lui 2014 pentru CCC un DVD si pana acum nu am avut probleme nici pe E60 nici pe E90 cu el si am cautat destule stradute si din Bucuresti si in afara Bucurestiului.

 

Dai un mesaj privat are Rian pe forum.

 

Acum am observat si prima ta interventie pe acest topic! Probabil esti prea comod sa ti faci un DVD cu harti sau poate ca ai prea multi bani si nu te pretezi la munca asta de jos, caz in care te rog sa ne scuzi pe noi astia care ne facem singuri dvd uri si le testam pentru a le raspunde mai apoi pe forum unora ca tine la intrebari puerile!!!

 

Sau mai exista si o a 3 a varianta pe care nu ti ar placea sa o auzi.....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bai baiatule, eu nu ti-am spus nimic cu rautate si nu cred ca te-a deranjat direct intrebarea mea de nici o culoare.

 

Fii serios, deja incepi cu jigniri de 2 lei si pe mine ma lasa rece comportamentul tau si tot eu sunt ala cu intrebari de gradinita.

 

Adevaru e ca ai pus 2 link-uri pe forum si gata trebuie sa sarim sa iti multumim si sa iti facem eventual si o statuie, eu am 2014 si am vrut sa stiu daca se merita momentan sa fac un alt DVD nu ca ar fii mare filozofie sau ca e scump un blank :blink: dar ce pretentii sa am de la un om ca tine, drept dovada jignirile si raspunsurile pe care le dai.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.