Jump to content

suferinta!


compactu

Recommended Posts

la ce new post-uri am vazut legat de accidente chiar ca la mine sunt doua bucatzi de tabla :blink:

permis am :)

treaba este ca trebuie schimbata usa stalpul si aripa spate, dureaza cam mult si imi este frica ca nu o sa mai fie cum a fost ea de la mama ei :)

 

am casco !

 

 

imi recomandati un service bun pt asa ceva ?

Link to comment
Share on other sites

Eu stiam ca daca e de schimbat stalpul, e cam de dauna totala, am vazut asta la o bora...acum depinde si de la cine ai casco..

229395[/snapback]

eeeeeeeeee, cum frate dauna totala, se schimba si ala, asa am auzit, ba chiar un super tinighigiu il trage si pe ala doar ca din pacate nu imi da chitanta sa decontez, o sa vedem ...........

 

o sa va spun tot !

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeeeee, cum frate dauna totala, se schimba si ala, asa am auzit, ba chiar un super tinighigiu il trage si pe ala doar ca din pacate nu imi da chitanta sa decontez, o sa vedem ...........

 

o sa va spun tot !

229402[/snapback]

incearca la alexutzu la service unde lucreaza el...

Link to comment
Share on other sites

tu ai si casco .. esti scos :blink:

 

un tovaras a lovit un 318i frontal si la adus la 4000 ca nu avea casco. avea de schimbat toata partea dreapta, aripa, contra aripa, articulatie si cam tot ce intra pe partea aia + vopsit si tot la adus la 4000 cat am zis mai sus. scump, gandeste-te ca tu nu trebuie sa scoti banii astia din buzunar

Link to comment
Share on other sites

tu ai si casco .. esti scos  :blink:

 

un tovaras a lovit un 318i frontal si la adus la 4000 ca nu avea casco. avea de schimbat toata partea dreapta, aripa, contra aripa, articulatie si cam tot ce intra pe partea aia + vopsit si tot la adus la 4000 cat am zis mai sus. scump, gandeste-te ca tu nu trebuie sa scoti banii astia din buzunar

229768[/snapback]

DA.. dar cand te gandesti ca de anul asta ca sa iti faci casco total te costa cam 4500de euro pt ca ai doar 23 de ani si esti predispus accidentelor..ce mai zici...

eu pana anul asta am avut casco total ..rezultatul masina este zgariata si acum ...si cei de la casco nu au avut nici un stres...

anul asta am dat 1500 de euro pt danuna totala si pt furt..

cica daca aveam freo 50 de ani casco total era doar 1700 de euro...

Link to comment
Share on other sites

DA.. dar cand te gandesti ca de anul asta ca sa iti faci casco total te costa cam 4500de euro pt ca ai doar 23 de ani si esti predispus accidentelor..ce mai zici...

eu pana anul asta am avut casco total ..rezultatul masina este zgariata si acum ...si cei de la casco nu au avut nici un stres...

anul asta am dat 1500 de euro pt danuna totala si pt furt..

cica daca aveam freo 50 de ani casco total era doar 1700 de euro...

230066[/snapback]

 

vorbesti de allianz-tiriac.. incearca bcr de exemplu

 

eu oricum am renuntat la casco .. nu cred ca e o idee buna dar makar m-am mai potolit. inainte nu-mi pasa cum ma bagam cu ea

Edited by B.M.W.
Link to comment
Share on other sites

vorbesti de allianz-tiriac.. incearca bcr de exemplu

 

eu oricum am renuntat la casco .. nu cred ca e o idee buna dar makar m-am mai potolit. inainte nu-mi pasa cum ma bagam cu ea

230078[/snapback]

mi se pare o prostie si chiar este o prostie sa renunti la caso...e obligatoriu casco pe strazile bucurestiului :blink:

Link to comment
Share on other sites

ugly! naspa tare! acum voi afla si io daca se merita Casco!...

si io era sa o fac, de fapt prietena... i-am dat sa conduca BMW-ul si s-a speriat de unul care trebuia sa ii dea prioritate si s-a suit pe o bordura INALTA!

Link to comment
Share on other sites

vorbesti de allianz-tiriac.. incearca bcr de exemplu

 

eu oricum am renuntat la casco .. nu cred ca e o idee buna dar makar m-am mai potolit. inainte nu-mi pasa cum ma bagam cu ea

230078[/snapback]

DAH Tiriac.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
descoperire socanta ... am descoperit ieri la tara facand smotru in masina ca nesimtiti de la AB nu mi au schimbat usa :twoup: mi au pus o tot pe aia veche ca noua , indreptata si vopsita ... o sa fac un topic nou ca jur nu las lucrurile asa ...
Link to comment
Share on other sites

descoperire socanta ... am descoperit ieri la tara facand smotru in masina ca nesimtiti de la AB nu mi au schimbat usa :twoup: mi au pus o tot pe aia veche ca noua , indreptata si vopsita ... o sa fac un topic nou ca jur nu las lucrurile asa ...

 

Cum ti-ai dat seama ? Ca nu prea am inteles.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.