Jump to content

O albastra sexy


RazvanOltu

Recommended Posts

superba masina din toate punctele de vedere,sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!

singurul "defect" pe care il gasesc(asa suntem noi,cautam nod in papura in orice)este ca a fost masina de presa si probabil a fost brutalizata destul de mult...ma gandesc numai cate lauch control-uri o fi facut :hyper:

Link to comment
Share on other sites

deci un 45 000 euro, masina intr-adevar arata foarte bine fiind aproape noua, foarte bine ca e xdrive asa e completa, la cat e de frumoasa sper ca are casco.

Cu siguranta mai putin de atat, eu as estima un ~35k .

singurul "defect" pe care il gasesc(asa suntem noi,cautam nod in papura in orice)este ca a fost masina de presa si probabil a fost brutalizata destul de mult...ma gandesc numai cate lauch control-uri o fi facut .

Oricum are garantie, nu e panica asa mare.

Partea buna e ca in general cele de presa sunt extra-dotate, ca in cazul de fata.

 

P.S.: Foarte misto masina, drumuri bune!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos.

Bani putini nu a costat..

Deci cate difuzoare a descoperit in ea pana acum!? Am citit ca are Hi-Fi Professional; cred ca (numai) 6 difuzoare.

 

 

La peste 35k Euro ar trebui sa vina cu un Logic 7. Parerea mea.

 

Inca o data drumuri cat mai multe, fara incidente.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc inca o data de urari si de mesaje!

Si eu doresc oricarui posesor pasionat sa aiba numai experiente placute cu masina proprie si sa (reuseasca sa) si-o personalizeze asa cum doreste!

De-aia se numeste pasiune. Si cat am reusit sa baleez prin forum am vazut ca sunt destul de multi care fac treaba buna cu masinile lor :thumbsup:

 

 

Oricum are garantie, nu e panica asa mare.

Partea buna e ca in general cele de presa sunt extra-dotate, ca in cazul de fata.

Asa e, are garantie si va avea si garantie extinsa in curand.

Mai intreba cineva de casco... sunt adeptul sigurantei inainte de orice, deci evident ca da, are casco.

I-am facut o inspectie destul de riguroasa si cum ziceam in alt post e top condition. Nu-mi fac probleme ca ar fi ceva pe duca sau avariat/uzat, etc., daca mi-as fi facut nu m-as fi aventurat.

 

Deci cate difuzoare a descoperit in ea pana acum!? Am citit ca are Hi-Fi Professional; cred ca (numai) 6 difuzoare.

La peste 35k Euro ar trebui sa vina cu un Logic 7. Parerea mea.

Asta e intr-adevar unul din punctele pe care il voi adresa sper cat de curand.

Sistemul asa zis "Hi-Fi" este slabut dupa urechea mea. Am sperat sa aiba echiparea cu HK, dar nu e asa din pacate.

Am numarat 7(central, 2 tweetere, 2 in protiere fata si 2 in protierele spate) + 2 subwoofere micute sub scaunele fata.

N-am apucat sa citesc pe forum cine si ce si-a mai pus pe 3 sau 4, dar de principiu as vrea sa fac un salt calitativ net superior.

 

Deocamdata nu am planuri prea conturate pentru masina, dar cu siguranta cateva chestiuni cosmetice ii voi face (am vazut un 420 pe forum cu accente negre la interior si mi-a placut), o sa-i scot badge-urile de pe spate si poate o sa incep ceva pe partea de M performance.

 

P.S. Culoarea m-a cucerit. E dementiala! :heart:

Link to comment
Share on other sites

Multumesc de mesaje! :thumbsup:

 

La facelift au pus duble pe spate la 320 D

Eram si eu curios :)

 

frumoasa si dotata , sa o stapanesti ssanatos . Nu te deranjeaza suportii cu autocobalcescu ?

Nu ma deranjeaza. As putea sa-i fac negri, e o idee.

 

Foarte tare, vad ca ai si franele M performance, e diferenta mare intre ele si cele stock.

Sa o stapanesti sanatos!

Da, e o diferenta simtitoare cu franele astea (am pentru comparatie doar masina de test drive aceeasi motorizare si transmisie).

Stiti cumva detalii despre durabilitatea placutelor/discurilor? Se mananca repede, etc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.