Jump to content

BMW 640d GT G32


TKD29

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Aha, nice. Ma refeream la cele interioare. As fi vrut sa-mi pun si eu unele mai puternice si eram curios. Sa o stapanesti sanatos

 

nu stiu daca asta a facut si colegul TKD, dar la seria F, poti "de-sincroniza" intensitatea luminilor ambientale de intensitatea luminii din bord, in mod normal sunt setate sa aiba aceeasi intensitate

cu bimmercode poti seta luminile ambientale sa fie mereu la 100%

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
On 8/27/2021 at 9:55 PM, TKD29 said:

A venit si adaptorul..si am schimbat culorile , daca tot e cu pachet M sa fie si culorile la fel.

post-36967-0-65802000-1630090484_thumb.jpg

post-36967-0-13990400-1630090502_thumb.jpg

Salut. Zilele acestea am achizitionat si eu un 640i xdrive, si vreau sa cumpar si eu adaptor pentru a modifica prin bimmercode sau bimmerlink unele chestii. Ma poti ajuta cu modelul? Pe mine ma intereseaza mai ales pentru clapeta toba dreapta care pare mai mereu inchisa. La tine cum e clapeta? Mersi si e super masina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.