Jump to content

320i(cu inst. gaz) sau 320d


SpYderBVG

Recommended Posts

Eu am diesel mai atotstiutorule, care in final nu stii nimic :thumbsup: Tu chiar esti un adevarat cocalar, dupa cum te exprimi. :thumbsup: Te-ai atacat rau, nu? Se vede ca esti foooarte inteligent. :LMAO:

 

Analfabo$$ule, cred ca tu te ataci. O nulitate ca tine nu are cum sa ma supere pe mine....nulitatile nu pot fi luate in calcul pentru a ma deranja. Sa ma supar eu pe tine ar insemna sa dau 2 bani pe tine, iar acum nu este cazul ;)

 

 

 

Daca tu asa vorbesti, imi dau seama cati prieteni ai, sau unde stai. Inteleg de ce se spun celor cu BMW ,, cocalari", esti dovada vie. Poate daca ai studia si tu putin ai mai invata si tu cate ceva, inclusiv sa stii sa vorbesti frumos, fara sa jignesti. Dar din cat vad eu, e greu. Mai bine ti-ai da jos semintele din coltul gurii, poate vei vorbi mai frumos.

E clar ca ironia si sarcasmul iti sunt total straine, nu cred ca ai auzit de acesti termeni pana acum.

 

Eu macar am locatia afisata unde stau, dar tu dupa cum vorbesti, cred ca stai in Ferentari, mai domnule ,,six in linie", ( cred ca linia din spate ):laugh: , ca nume nu ai, ti-e rusine cu el, o fi Gigel.

Corect, oare cum ti-ai dat seama ca ma cheama Jijel? Ce dastept esti, poate te angajeaza astia la BMW AG :D

 

Stiam ca asta este un forum de discutii, nu de jigniri. Spor.

Te-ai simtit jignit? Inseamna ca esti analfabo$$ daca te-ai simtit jignit....Ce sa zic, e grele cu cei de teapa ta....

 

P.S.: Invata sa scrii corect cu cratima! O sa-ti foloseasca in viata mai mult decat ai crede ;) Asta daca nu vrei sa pari ceea ce esti, stii tu mai bine ca mine!

 

Spor la gramatica!

Edited by six in line
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@ arabu Asta nu inseamba ca se poate monta pe orice masina respectand in acelasi timp normele de siguranta.

Plus ca trebuie luat in calcul si uzura crescuta a motorului la functionarea pe gaz.

Aceste aspecte conteaza in opinia mea.

 

Normele de siguranta le respecta altfel fabricanti nu le-ar echipa cu astfel de instalatii, in ceea ce priveste uzura motorului nu pot sa spun nimic, cei care conduc masini cu astfel de instalatii isi pot da cu parerea

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Te-ai simtit jignit? Inseamna ca esti analfabo$$ daca te-ai simtit jignit....Ce sa zic, e grele cu cei de teapa ta....

 

 

Nu ma simt jignit, mai ales cand un om este asa limitat, dar ma mir ca mai exista asa specimene ca tine.

 

Numai ca aici venim cu pareri pro si contra, noile tehnologii, nu cu jigniri cum faci tu. :thumbsup:

Edited by florin1967
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ma simt jignit, mai ales cand un om este asa limitat, dar ma mir ca mai exista asa specimene ca tine.

 

Numai ca aici venim cu pareri pro si contra, noile tehnologii, nu cu jigniri cum faci tu. :thumbsup:

 

Eh nu? Hai analfabo$$ule, recunoaste! Te-ai simtit un pic ofensat asa....Dar na, adevarul doare! Asta e realitatea. Vad ca ai timp destul sa postezi pe forumuri. In schimb, la gramatica ai lacune mari ca-n rezervor....Weekend placut iti doresc si spor la studiu!

Edited by six in line
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Normele de siguranta le respecta altfel fabricanti nu le-ar echipa cu astfel de instalatii, in ceea ce priveste uzura motorului nu pot sa spun nimic, cei care conduc masini cu astfel de instalatii isi pot da cu parerea

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

De acord cu tine, eu ma refeream la instalatiile gpl aftermarket. Masinile cu gpl din fabrica sunt in procent foarte mic

 

Sa spui ca nu ai conduce i8 pt ca este mașinĂŁ electrica(hibrid)sunĂŁ cam aiurea.Oricât de fan benzinĂŁ ai fi.

Daca ar fi 20-25k euro am vedea numai i8 pe strada. Masina e de vis

Link to comment
Share on other sites

La fel si cu uzura motorului, era o poveste, sau mai este ca motoarele pe benzina nu au viata lunga, povesti, am vandut fosta masina la aproape 400k km, am un coleg care acuma trece de 500k km, un altul se apropie de 800k km

Eu si cel cu aproape 500k km avem V6, celalat cu 800 V8, si merg inca...

Edited by arabu09
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.