Jump to content

De ce "fuge" lumea de break?


Recommended Posts

Touring-ul de la E46 si Volvo V40 au fost declarate in 2003 cele mai frumoase SW-uri ...

si sedanurile sunt frumoase, dar fiecare isi iubeste masina lui asa cum este... deci exista si o doza destul de mare de subiectivism in aprecierile noastre, garantat!

succes tuturor !

Link to comment
Share on other sites

vedem cand ii mai da tati lu PUIU bani de inca o masinutza si e atat de confuz ca isi ia Tuoring :twoup: ) =)) aici vb de copii de bani gata!

 

Tocmai de aceea m-as mira sa vad un M5 E61 prin Bucuresti.

 

1% sanse sa vezi :twoup:

Edited by Tato
Link to comment
Share on other sites

Azi am vazut ceva destul de rar. :twoup:

Un M5 E60 cu bare de portbagaj plafon..

 

Are AUP la numar, proprietarul sta in zona Cotroceni, il vad destul de des.

Culmea este ca dupa cateva secunda a trecut si un M6 grena pe la acelasi semafor de la Favorit. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Azi am vazut ceva destul de rar. :D

Un M5 E60 cu bare de portbagaj plafon..

 

Are AUP la numar, proprietarul sta in zona Cotroceni, il vad destul de des.

Culmea este ca dupa cateva secunda a trecut si un M6 grena pe la acelasi semafor de la Favorit. :twoup:

crestem mari si noi, Ciupanezule!

pai numai nemtii si italienii sa aiba de-astea?!

uiti ca primul septar 2001 a fost livrat la Bucuresti ?

lasati ca va arat io masinuta mea BREAK, sa vedeti daca dupa aia va mai uitati dupa altele din oras... :twoup:

de fapt, tu o stii...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

SCHWARZ METALLIC! dark shadow & blackline!

:twoup:

 

ai remarcat ceva acolo ? stopurile sunt facelift design... c0sta le-a vazut primul, saracu' .... R.I.P.

Edited by MuadDib
inlaturare "quote" absurd
Link to comment
Share on other sites

hmzz de la spate am zis .. pute-am sa jur ca e face lift :twoup:) din ce an e a ta?

 

apropo inca nu am fost la bavaria pt chestia aia ce vorbeam noi .... dar am mai auzit o nazdravanie ... legata de BC cica daca schimbi maneta de semnalizare cu una cu BC merge si BC`ul asa o fi?

 

daca asa e ai idee de und egasesc una :twoup:))

Edited by MuadDib
inlaturare "quote" absurd
Link to comment
Share on other sites

08.2001... exact intre modelul prefacelift si cel facelift ...

oricum, asa ca intre touring-men, pe masinile noastre nu au fost niciodata puse stopuri facelift ! :twoup:

sunt puse de mine.

chestia cu BC merge cu siguranta, tu oricum ai computer de bord, maneta cuu BC te ajuta doar sa le citesti :twoup:

iti trebuie doar maneta (o gasesti pe la dezmembrari sau pe www.ebay.de)... apoi cu o activare la reprezentanta, care e cam 80 lei treaba e rezolvata... ai acces la temperatura exterioara, consum mediu, cati km mai ai cu combustibilul din rezervor etc...

bafta

in rest nimic deosebit !

Edited by MuadDib
inlaturare "quote" absurd
Link to comment
Share on other sites

Am o MARE rugaminte la voi:

 

Nu mai citati tot tree-ul ala, puteti cita doar postul la care va referiti. Si, daca raspundeti direct postului anterior, nu mai citati nimic. Care e logica?

 

Va multumesc.

 

 

De ce esti asa de suparat ?

Link to comment
Share on other sites

de ce trebuie sa comentezi?

 

 

Daca ti se pare ca am comentat chiar nu mai am ce zice... pur si simplu te-am intrebat de ce esti suparat asa mare deranj am facut ?

Si al 2`lea rand este un forum ... nu vad de ce nu as vorbii ? mda urmeaza chestia aia frumoasa suspend ban etc etc wathever

Bine a spus cine a spus ca sunt cativa oameni pe aici care chiar daca ai vrea sa`i intelegi nu ai avea cum!

Link to comment
Share on other sites

nu vad de ce nu as vorbii ?
Pai vorbesti, daca ai ceva de spus.

 

Verssatu, chestia asta cu quote-ul la mesaje kilometrice e enervanta. La unele forumuri (de ex. vwforum) este stipulat in regulament sa nu se dea quote aiurea... si cine da, primeste warning. E un pic dura solutia, dar functioneaza.

Link to comment
Share on other sites

De ce esti asa de suparat ?

Nu sunt suparat, am scris cu astfel de caractere ca sa fiu sigur ca se observa. Daca nu editam posturile de mai sus, s-ar fi vazut cum se ajunsese sa se raspunda cu o simpla fraza la un ditamai romanul.

 

Si, Bogdy66, tot nu ai inteles nimic din rugamintea mea. INCA citezi postul imediat anterior. Daca tot ii raspunzi celui care a postat EXACT inaintea ta, de ce il mai citezi? De ce sa citim de 2 ori acelasi lucru? Quote-ul se foloseste cand vrei sa ii raspunzi cuiva din urma cu cateva posturi. Si, chiar si in acel caz, citezi doar informatia/intrebarea la care te referi. Ia-o ca o forma de respect pt. timpul celorlalti, ok?

 

Si, daca vei continua sa ignori rugamintea mea, chiar o sa ma supar. Si este pacat.

 

Si al 2`lea rand este un forum ... nu vad de ce nu as vorbii ? mda urmeaza chestia aia frumoasa suspend ban etc etc wathever

Nu iti mai arunca cenusa in cap, ca nu iti pune nimeni pumnul in gura. Vorbeste tot ce ai de vorbit, observatia mea se refera strict la o tehnicalitate pe care o faci din reflex, si pe care vreau sa o schimbi.

 

Bine a spus cine a spus ca sunt cativa oameni pe aici care chiar daca ai vrea sa`i intelegi nu ai avea cum!

Mai tine si de puterea de intelegere a unora, care poate fi depasita in anumite conditii. Dar tu lasa-i pe acei oameni, ca nu are rost sa te limitezi si tu. Nu e mai corect asa?

 

PS - Cam asa se foloseste QUOTE, ok? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Daca ti se pare ca am comentat chiar nu mai am ce zice... pur si simplu te-am intrebat de ce esti suparat asa mare deranj am facut ?

Si al 2`lea rand este un forum ... nu vad de ce nu as vorbii ? mda urmeaza chestia aia frumoasa suspend ban etc etc wathever

Bine a spus cine a spus ca sunt cativa oameni pe aici care chiar daca ai vrea sa`i intelegi nu ai avea cum!

l-ai intrebat pe muaddib. nu pe mine. adica ai comentat rugamintea unui moderator.

daca observi si altceva in afara de propriile tale posturi, el a modificat cel putin 5 posturi inainte sa lanseze rugamintea. l-ati ignorat triumfal.

 

Verssatu, chestia asta cu quote-ul la mesaje kilometrice e enervanta. La unele forumuri (de ex. vwforum) este stipulat in regulament sa nu se dea quote aiurea... si cine da, primeste warning. E un pic dura solutia, dar functioneaza.

ti se pare ca n-as fi de acord cu muaddib? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.