Jump to content

Look nou la E46-le meu


9iuli

Recommended Posts

Pacat de culorile originale,se vede ca nu-s al ei,de ce nu ai folosit echipament audio de la firme dedicate ?Probabil acestea au fost ieftine

 

dar si calitatea este ca pretul in general <_< ,dar sa nu te superi...important e sati placa tie si sa nu deranjezi prea tare pe cei care ai duci :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
da fata din poza 4 ce-o patit? a intrat la apa? ca numaru de inmatriculare daca il pui in picioare ii e pana la...

Da ca sa incapa in fotografie........

 

Cum de au putut sa-ti vina astfel de oribilitati in minte? <_<

Da??? Pai te rog frumos sa ma scuzi ca nu te-am intrebat mai intai pe tine daca pot sa pun aceste oribilitati pe site.

PS: Tu sa fii sanatos

 

 

wow ..."e facute" cu stanga ? Acum am citit si cateva posturi anterioare, poze / filme cu masina pe hi5 ? fan hi5 ?

Nu sunt fan hi5, dar am cont acolo cu tot felu de fotografii.

Pur si simplu

 

 

Cum de au putut sa-ti vina astfel de oribilitati in minte? :)

:bashwall:

......... n'ai treaba.

Ba copii, asa da plictiseala....... am editat poza, asa ca si chestie.Nu am spus ca's urate sau frumoase

Numai bine

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Mie personal mi se pare ca ai combinat niste stiluri total gresite...ai mers pe interior gri cu mahon...mahon care se vede ca e un sticker si nu are nici un pic de luciu...Apoi ai dat-o in multimedia rau de tot cu tunuri si display electric care iese jumatate de metru din bord....ca sa pui capac i-ai pus si niste ceasuri cu plasma care te rup la ochi noaptea si care nu au nici o legatura cu mahonul sau cu iluminarea interioara a masinii. Banuiesc ca pasii urmatori vor fi un autocolant pe capota cu fata unei gagici si eventual o toba periculoasa.

 

Nu te supara pe mine, dar imbunatatirile unei masini nu tin neaparat in a monta lucruri care sa scoata ochii la altii... Puteai sa-i pui niste ceasuri gri, gen M3, puteai sa mergi pe un 2din elegant cu o rama facuta la comanda, puteai sa amplifici boxele spate si sa incerci sa scoti bass din niste boxe sanatoase....Dar fara sa te superi, asta e parerea mea. Cred ca mergi intr-o directie Hi5.

Link to comment
Share on other sites

Mie personal mi se pare ca ai combinat niste stiluri total gresite...ai mers pe interior gri cu mahon...mahon care se vede ca e un sticker si nu are nici un pic de luciu...Apoi ai dat-o in multimedia rau de tot cu tunuri si display electric care iese jumatate de metru din bord....ca sa pui capac i-ai pus si niste ceasuri cu plasma care te rup la ochi noaptea si care nu au nici o legatura cu mahonul sau cu iluminarea interioara a masinii. Banuiesc ca pasii urmatori vor fi un autocolant pe capota cu fata unei gagici si eventual o toba periculoasa.

 

Nu te supara pe mine, dar imbunatatirile unei masini nu tin neaparat in a monta lucruri care sa scoata ochii la altii... Puteai sa-i pui niste ceasuri gri, gen M3, puteai sa mergi pe un 2din elegant cu o rama facuta la comanda, puteai sa amplifici boxele spate si sa incerci sa scoti bass din niste boxe sanatoase....Dar fara sa te superi, asta e parerea mea. Cred ca mergi intr-o directie Hi5.

:lol: Imitatia de mahon nu mai este de mult :) mea culpa :

Link to comment
Share on other sites

Ceasurile plasma au reglaj iluminare :)

Multimedia Razvane cam asta sunt specificatiile si am si rama daca nu ai observat:

Flip-down panel

7” Motorised, adjustable touchscreen TFT

480x234 Resolution

Single-line LCD display when TFT is closed

Two remote controls

Digital (ESP) and mechanical anti-shock function

 

PLL tuner with 18 FM / 12 AM station memory presets

RDS (radio data system)

AF (automatic receiving station switching function)

TA/TP (automatic traffic announcements)

EON (automatic traffic alerts)

 

Plays DVD/±R/±RW, (S)VCD

Plays MPEG4 (DivX3.11-6.0, DivXPro, XviD) formats

Display of subtitles

 

Plays CD-R/RW, SD/MMC

Plays CD, MP3, WMA DRM9, OGG formats

Display of artist, title and album information (ID3 tag)

 

4 x 40 Watts (MAX) output

4 x 20 Watts (RMS) output

4-8 Ohm impedance

1 x SD/MMC on front of device

1 x Stereo aux in on back of device (RCA jack)

2 x Stereo line out – front & rear (RCA jack)

1 x Video in, 1 x video out

1 x Input for rear view camera

Subwoofer connection (RCA jack)

5.1 Channel for optical output

 

PS: mie imi place asa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
:x :x

.

 

:)

:) mai bine oprestete,iti bati joc de masina. nu mio lua in nume de rau,dar tu in loc so duci mai sus vad ca dai cu ea in cocalareala. mai uitate si tu pe la colegi ce ii mai face unu altu. banii de i-ai dat pe sistemul acela iti luai H&K si exact cum zicea un coleg mai sus,inearca sa pui cat mai original ceea ce pui pe masina,este BMW nu dacie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.