Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

Salut, am si eu nevoie pentru un e36 coupe de bandourile de la usi si buza de la bara spate, aia de jos (bara de m) sper ca sti la ce ma refer, daca ai la ce pret?

 

 

-Te pot ajuta cu bandourile de la usi.

-HOT.......E 36 Coupe la taiat ...detalii la Mica publicitate...topic separat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un calculator pt motor M10B18 si cu instalatia electrica se gaseste ? sa fie fara sonda lambda daca se poate .... aaaa si o rampa de injectoare ...

 

 

-Calculator am cu siguranta la 50 lei ....restul nu te pot ajuta....daca te intereseaza calculatorul vreau sa stiu ultimile 3 cifre din serie.

 

motor e46 330d ai prin curte?

 

 

-Nu am dar poate gasim.....complet cu accesorii sau doar bloc/_chiulasa_?

Link to comment
Share on other sites

cred ca doar axa cu came si un piston.daca vin la tine ma poti ajuta cu o parere profesionista?

vin special si vreau sa rezolv problema. crezi ca se poate? are un tacanit puternic ,proprietarul dinainte a scapat-o fara ulei sau i-a dat forja la rece si cred ca s-a bulit ceva la motor.am schimbat injectoarele dar nu s-a rezolvat!

Link to comment
Share on other sites

cred ca doar axa cu came si un piston.daca vin la tine ma poti ajuta cu o parere profesionista?

vin special si vreau sa rezolv problema. crezi ca se poate? are un tacanit puternic ,proprietarul dinainte a scapat-o fara ulei sau i-a dat forja la rece si cred ca s-a bulit ceva la motor.am schimbat injectoarele dar nu s-a rezolvat!

 

-Eu nu mai lucrez mecanica. Dar la ce spui tu ca a patit.....siguranta bate ceva serios...dar in nici un caz axa cu came. I ti recomand un motor si nu te mai complici.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
`salut ai cumva tubulatura pt racirea alternatorului la un e34 524 td, si imi spui cat face un amortizor fata ? mersi(nu mia fost rulmentul cu problema :twoup: )

 

 

-Amortizoarele pereche la 200 lei , tubulatura nu am.

 

Salut,

 

Caut si eu o axa cu came pentru un motor M30 3,0 motronic..

 

 

Nu am axa M30B30

 

aripa st fata e 46 berlina model 99, se gaseste pe la tine?

 

 

-Numai noua te pot ajuta dar cu siguranta o cauti pe ce Germana nu de producator.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.