Jump to content

E46 - Coupe


Manolo_Blahnik

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

........ ce nu-mi place la topicul asta este filmutelul acela in care te plangi de jegul din Romania, desi ai dreptate intr-o oarecare masura asta nu iti da dreptul sa vb asa despre Romania mai ales daca ai ceva rude pe aici.

 

<_<

 

:) mai ce patrioti avem printre noi ! intradevar, ft frumoasa tara avem :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
........ ce nu-mi place la topicul asta este filmutelul acela in care te plangi de jegul din Romania, desi ai dreptate intr-o oarecare masura asta nu iti da dreptul sa vb asa despre Romania mai ales daca ai ceva rude pe aici.

 

<_<

 

:) mai ce patrioti avem printre noi ! intradevar, ft frumoasa tara avem :bashwall:

 

 

hehe... nui kiar frumoasa, dar o iubim!!!! lol

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos.

 

Intrebare, spliterele de CSl din Carbon sau potrivit la fix pe bara de M-Technik 2? Imi plac cum se vad si as cam renunta la cele Club Sport in favoarea celor de CSL.

 

 

nu sint CSL Flaps...

 

Sint de la "BMW Kohlefaserpaket" special pt M-Technik II.

 

exista si duffuser din carbon!

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos.

 

Intrebare, spliterele de CSl din Carbon sau potrivit la fix pe bara de M-Technik 2? Imi plac cum se vad si as cam renunta la cele Club Sport in favoarea celor de CSL.

 

 

nu sint CSL Flaps...

 

Sint de la "BMW Kohlefaserpaket" special pt M-Technik II.

 

exista si duffuser din carbon!

 

 

 

Adica astea:

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...;fg=95&hl=2

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos.

 

Intrebare, spliterele de CSl din Carbon sau potrivit la fix pe bara de M-Technik 2? Imi plac cum se vad si as cam renunta la cele Club Sport in favoarea celor de CSL.

 

 

nu sint CSL Flaps...

 

Sint de la "BMW Kohlefaserpaket" special pt M-Technik II.

 

exista si duffuser din carbon!

 

 

 

Adica astea:

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...;fg=95&hl=2

 

 

eeexact!!!

 

costa cam 450 eur...

 

 

 

 

SUPERBA!!! cat au costat oglinzile si de unde le-ai luat?

 

 

oglinzile le-am cumparat de la CA-Automotive si au fost cam scumpe. Problema mai mare a fost modificarea pentru facelift.

Link to comment
Share on other sites

felicitari manolo pentru munca depusa. masina a iesit o bijuterie !!!! e superba si daca ar fi sa aleg intre a ta si modelul nou, as alege-o pe asta.

pot sa fac niste sugestii ? in locul tau as include in planurile de viitor, daca tot are elemente din M : grile laterale de M, oglinda interior ovala de M si capota de M (cu ridicatura aceea) ... in acest fel ar arata perfect ca un M (fara sa vorbim de diferenta de putere-motor). nu-mi vine sa cred ca exista o masina la care lipsesc asa de putine chestii ca sa devina vizual un adevarat M. BAFTA

Link to comment
Share on other sites

Nu va arata niciodata ca un M3 din mai multe motive si asta e foarte bine. In primul rand, M-ul nu a suferit acelasi facelift si arata total diferit fata de masina din topicul asta care este foarte frumoasa. M-ul are alta bara fata, cea de aici are un pachet M. Grile laterale in niciun caz, iar capota nu s-ar potrivi fizic oricum. Ce e mult strica, mi se pare foarte ok asa cum este acum.
Link to comment
Share on other sites

Nu va arata niciodata ca un M3 din mai multe motive si asta e foarte bine. In primul rand, M-ul nu a suferit acelasi facelift si arata total diferit fata de masina din topicul asta care este foarte frumoasa. M-ul are alta bara fata, cea de aici are un pachet M. Grile laterale in niciun caz, iar capota nu s-ar potrivi fizic oricum. Ce e mult strica, mi se pare foarte ok asa cum este acum.

 

MERCI PT COMMENTURILE POSITIVE!!!!!!

 

 

Nu am avut intentia sa arate k un ///M...

 

cel mai mult am pus accent pe piese originale (cu mici exceptii) dar totusi cu individualitate.

 

as vrea sa o las putin mai jos... dar nu o sa mai pot iesi din garaj cred, pt k deja acum atinge cind am pasager linga mine!

 

<_<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.