Jump to content

Bmw 330 ci e46


Smiley89

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pai foarte simplu.

 

Pe viu se vede clar diferenta intre vopsea si autocolant, si nu e chiar o diferenta mica.

 

In plus posesorul vroia sa tuneze masina, sa-i dea un aspect exclusivist, drept dovada culoarea alb...

 

Autocolantul e o solutie destul de ieftina si inestetica, mai ales in comparatie cu o vopsire profesionala.

Link to comment
Share on other sites

este autocolant nu este vopsita,faza cu power bss e de la power bass da mi`a sarit a`u :))

 

Am vazut si eu masina azi la Service-ul pentru roti, dupa aeroport.(sunt baiatul cu e90-ul gri sobolan).

 

Masina arata destul de bine chiar si cu autocolant, dar nu stiu cat de mult o sa te tina, am vazut ca deja s-a luat la praguri in fata, spoilerul fata sters; in mai multe locuri se vede ca nu a fost lipit bine(sta desprins-vezi partea inf. spoiler fata, margini plafon).

 

Schimba si foliile pe fata.

 

Frumoase subwoofer-ele din portbagaj :blink: fac ceva galagie?

Link to comment
Share on other sites

este autocolant nu este vopsita,faza cu power bss e de la power bass da mi`a sarit a`u :))

 

Am vazut si eu masina azi la Service-ul pentru roti, dupa aeroport.(sunt baiatul cu e90-ul gri sobolan).

 

Masina arata destul de bine chiar si cu autocolant, dar nu stiu cat de mult o sa te tina, am vazut ca deja s-a luat la praguri in fata, spoilerul fata sters; in mai multe locuri se vede ca nu a fost lipit bine(sta desprins-vezi partea inf. spoiler fata, margini plafon).

 

Schimba si foliile pe fata.

 

Frumoase subwoofer-ele din portbagaj :blink: fac ceva galagie?

da sunt cateva de corectat...am intrat cu ea prin zapada (la mine pe strada) unde nu a trecut lama...si s`au cam dezlipit unele coltzuri.maine ma duc si le rezolv,folia stiu ca trebe schimbata ca mi`a pus`o un prieten in graba si se vede...dupa ce trec de rar ii pun calumea...iar in legatura cu subwooferu ..mie`mi place cum se aude - magnat 700 wats rms +statie magnat 2100 wats muzicali..condensator audison +difuzoarele toate schimbate

Link to comment
Share on other sites

ba sa dea dracii se putea sa nu se gaseasca catziva sa sara cu clontzu..cititzi draq de la inceput topicu ca scrie mare si subliniat ca pt inceput o sa pun colant sa nu dau ca imbecilu banii pe vopsea si sa ii stea de tot kktu ..i`am pus colant pt a`mi face o idee cum ii sta...ce draq sunteti asa cu curu in sus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.