Jump to content

X6 Primul SAC din lume (Sport Activity Coupe)


the_rifle

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

post-7422-1202729574_thumb.jpgpost-7422-1202729582_thumb.jpgpost-7422-1202729618_thumb.jpgpost-7422-1202729626_thumb.jpgpost-7422-1202729632_thumb.jpgpost-7422-1202729639_thumb.jpg[att

achment=51481:bmw_x6_10_1_.jpg] Salut baieti!

 

Ma gandesc sa lansez acest topic impreuna cu fotografiile X6! V-as da si cateva informatii dar am fost atentionat ca sunt pentru internal use only... asa ca o sa incerc sa va raspund la intrebari dupa ce le voi filtra un pic! In Martie vom avea si ceva feed-back dupa test-drive-ul din Austria.

post-7422-1202729596_thumb.jpg

post-7422-1202729644_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

post-7422-1202729574_thumb.jpgpost-7422-1202729582_thumb.jpgpost-7422-1202729618_thumb.jpgpost-7422-1202729626_thumb.jpgpost-7422-1202729632_thumb.jpgpost-7422-1202729639_thumb.jpg[at

t

achment=51481:bmw_x6_10_1_.jpg] Salut baieti!

 

Ma gandesc sa lansez acest topic impreuna cu fotografiile X6! V-as da si cateva informatii dar am fost atentionat ca sunt pentru internal use only... asa ca o sa incerc sa va raspund la intrebari dupa ce le voi filtra un pic! In Martie vom avea si ceva feed-back dupa test-drive-ul din Austria.

 

De catre cine ai fost atentionat? Despre ce "internal use" vorbesti? Daca ai informatii despre model de ce nu ni le spui? Sunt chiar curios ce motorizari va avea...

Link to comment
Share on other sites

De catre cine ai fost atentionat? Despre ce "internal use" vorbesti? Daca ai informatii despre model de ce nu ni le spui? Sunt chiar curios ce motorizari va avea...

 

Motorizarile vor fi de 3.5i 306CP, 5.0i 407CP, 3.0d 235CP si 3.5d 286CP. va mai trimit si preturile optionalelor. Masina se poate comanda deja. Liber de livrare IULIE - AUGUST 2008.

 

BMW_Optionale_X6_E71_ianuarie_2008.pdf

Link to comment
Share on other sites

Imagini cu interiorul ai ?

Care este estimarea perioadei de asteptare,din momentul lansarii comenzii ?

 

Din pacate nu am imagini cu interiorul. Cand o sa le am o sa le postez. A aparut un catalog de prezentare dar inca nu este varianta finala pentru clienti. Curand va apare, va apare inclusiv in varianta digitala asa ca o sa aveti si paletele de culori si tapiteriile si informatiile cu privire la inovatiile pe care le aduce acest model in lumea auto.

 

Pana atunci rabdare... :blink:

Link to comment
Share on other sites

In Aeroport in Munchen, era expus unul. Cele care le-am vazut la BMW Test Center in Arjeplog erau mascate fin. Am vazut unul cu o cocoasa mare pe capota, probabil testau motoare noi. Arata destul de neobisnuit in realitate, dar nu m-a deranjat ca privire. Dac-ar fi sa-mi iau un SUV probabil ca as alege X6 in favoarea lui X5.
Link to comment
Share on other sites

In Aeroport in Munchen, era expus unul. Cele care le-am vazut la BMW Test Center in Arjeplog erau mascate fin. Am vazut unul cu o cocoasa mare pe capota, probabil testau motoare noi. Arata destul de neobisnuit in realitate, dar nu m-a deranjat ca privire. Dac-ar fi sa-mi iau un SUV probabil ca as alege X6 in favoarea lui X5.

 

 

 

Am avut ocazia sa-l vad in aeroportul din Munchen si arata foate bine, impresionant, impunator. L-as alege in dauna unui X5. La BMW Test Center, nu l-am vazut decat camuflat, dar era unul cu o umflatura mare pe capota. Cred ca se pregateste o motorizare smechera... :blink:

 

 

Ai uitat ca ne-ai povestit asta yesterday. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.