Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut dane,da am uitat sa trec VIN-ul,dar sunt uimit ca l-ai gasit tu :thumbsup: .raman urmatoarele piese:4buc bielete antiruliu fata-spate(talosa),4buc bucse bara de torsiune fata-spate(febi),2buc flanse amortizoare spate(lemforder)+2buc garnituri(elring),1buc cod.61130005197.spune-mi un pret total te rog si doresc sa le expediezi in Petrosani/Hunedoara,nr.tel.0767660414.multumesc
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

M-ar interesa urmatoarele:

51128195321 11 lei

51128195322 idem

51127000361 4 lei

51127000362 idem

pe langa astea, un set stergatoare evo flat blade cod 61610037009 125 lei oe la promotie

si un set spray vopsea + lac, dar iti comunic maine codul de culoare.

Tnx!

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Te rog preturi pentru:

Tampon motor/buc original sau daca merita vreun producator (recomandare)

Tampoane cutie viteza original sau daca merita vreun producator (recomandare)

Pompa apa pe producator ce recomanzi

Fulie vibrochen pe producator ce recomanzi

Curea alternator originala

320d E90 / KU48848

Multumesc

PS: Fulia si pompa apa am vazut ca sunt la fel si la e46/320d, e absurd daca intreb, sunt cumva mai ieftine pentru e46 ? :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Te rog preturi pentru:

Tampon motor/buc original sau daca merita vreun producator (recomandare) 160 li/buc/corteco

Tampoane cutie viteza original sau daca merita vreun producator (recomandare) 37 lei/corteco

Pompa apa pe producator ce recomanzi 345 lei hepu,personal sunt multumit si de graf 265 lei

Fulie vibrochen pe producator ce recomanzi corteco 730 lei +surub 50 lei/oe

Curea alternator originala 140 lei

320d E90 / KU48848

Multumesc

PS: Fulia si pompa apa am vazut ca sunt la fel si la e46/320d, e absurd daca intreb, sunt cumva mai ieftine pentru e46 ? :shifty: ,da e absurda intrebarea,pt ca e acelasi cod,aceeasi piesa ; intrebarea ta ar avea sens doar daca pretul ar fi in functie de fata clientului :))

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

salut dane.

KU45907

- telescoape spate 350 lei/buc/boge sau 260 lei/nuc/bilstein,preferabil boge sau oe 585 lei

- pompa apa 345 lei hepu sau oe 645 lei,poti pune hepu

doresc preturi doar pentru produse de calitate. te rog oe si producator (doresc si parerea ta-ce recomanzi?)

multumes.

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Pentru VIN: KN03374 ma intereseaza:

- filtre Mann - ulei 29, aer 57 , polen carbon 115 sau alta firma 4f 65

- ulei BMW 5W30 35 lei/l (pt motorul asta e mai bun 0w40 41 lei/l? greu de raspuns,nu neaparat)

- bujii (original 65 lei/buc si producator 36 lei/ngk)

- 11317567680 intinzator lant (original 136 lei si producator 95 swag)

Multumesc

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

salut,preturi in text,o saptamana

 

Salut, as vrea sa cumpar un set de 36116783631. Sper ca m-am uitat bine si sunt V-spoke 285.

Am nevoie de ajutorul tau. Nu stiu daca jantele vin cu tot ce am nevoie, senzori de presiune, embleme, valve...

Daca vin fara astea, da-mi te rog un pret pentru tot ce am nevoie la jante.

 

Si niste detalii cum fac comanda, cum platesc, de unde le ridic?

 

Merci,

Link to comment
Share on other sites

salut,preturi in text,o saptamana

 

Salut, as vrea sa cumpar un set de 36116783631. Sper ca m-am uitat bine si sunt V-spoke 285.

Am nevoie de ajutorul tau. Nu stiu daca jantele vin cu tot ce am nevoie, senzori de presiune, embleme, valve...

Daca vin fara astea, da-mi te rog un pret pentru tot ce am nevoie la jante.

 

Si niste detalii cum fac comanda, cum platesc, de unde le ridic?

Merci,

un set adica 4 bucati,asta inseamna 1320 lei*4=5280 lei; da,e V-spoke 285;o sa am nevoie de avans minim 30%,urmand ca diferenta sa o poti achita la ridicare din sectorul 2. nu vin cu embleme,senzori etc. daca iti e ok,pana aici incep si iti ofertez si emblemele,maruntisurile

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

un set adica 4 bucati,asta inseamna 1320 lei*4=5280 lei; da,e V-spoke 285;o sa am nevoie de avans minim 30%,urmand ca diferenta sa o poti achita la ridicare din sectorul 2. nu vin cu embleme,senzori etc. daca iti e ok,pana aici incep si iti ofertez si emblemele,maruntisurile

 

Da, e ok. Poti sa-mi lasi un nr. de tel sa stabilim um facem. Parca e mai usor....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.