Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Daca se poate un pret la reperul : - 11437531258 . Multumesc

290 lei/oe

 

Salut

Ma intereseaza si pe mine evazarile la roti pt un x5 din 2010 seria de sasiu L826702.

Multumesc

salut,evazarile pt jante de ce marime ? pentru cum a iesit masina din fabrica ? pentru pachet M ? (in momnentul de fata masina cand a iesit din fabrica nu avea pachet m,dar nu stiu ce modificari vrei sa=i faci si daca vrei sa=i faci modificari), raspunde-mi te rog aici pe forum

 

Salut, inca niste preturi pentru un prieten:

 

Masina E60 525d LCI serie CT60582

-Filtru ulei 48 mann

-Filtru aer 102 mann sau 85 sct

-Filtru carter 155 lei oe

-Filtru polen set carbon 210 lei mann sau 130 alco

-Filtru motorina 108 mann sau 75 meat^doria

Uleiul BMW LongLife 5w30 vine in bidoane de 1l ?

Se poate emite factura?

Multumesc!

salut,da se poate emite.preturi in text,uleiul vine la bidon de 1 litru

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza pentru 520d E60 - cw74269

 

26117522027 - flansa cardan 290 lei/lemforder sau oe acelasi pret

31356766509 - cauciucurile de la bara stabilizatoare fata 50 lei/buc/meyle sau 73 lei/buc/oe

33556761004 - cauciucurile de la bara stabilizatoare spate 41 lei/buc/oe

salut,preturi in text

 

Salut Dane, imi ajunge maine kit-ul de vopsea+lac?

Imi spui un pret pentru cablu deschidere usa din interior, ptr. partea soferului? Codul cred ca este 51218213797. VIn: AY03074. Multumesc.

51218213797 26 lei,nu stiu inca

Link to comment
Share on other sites

salut,preturi in text

 

 

 

salut, pentru 3160750520 ai mancat o cifra din cod,trebuie sa aiba 11 cifre;

31607505199 1760 lei/oe 5 zile lucratoare sau 520 lei general ricambi sau 650 lei/spidan din stoc

 

Salut, scuze este vorba de 31607505200.

Planetarele Spidan sunt noi sau reconditionate? Necesita predarea celor vechi?

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

841 lei/oe,pe luni daca il comanzi azi

 

Salut,

 

Te rog sa comanzi piesa de care am discutat mai sus si am sa vin sa o iau in cursul zilei de luni.....cu un telefon inainte. Factura am sa te rog sa mi-o faci pe aceeasi firma ca si pentru celelalte piese care le-am luat de la tine (daca nu mai ai datele ti le trimit pe mail)

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut, scuze este vorba de 31607505200.

Planetarele Spidan sunt noi sau reconditionate? Necesita predarea celor vechi?

Multumesc.

toate se reconditioneaza,inclusiv cele oe, bine poti prima si una noua pt ca nu sunt destule care sa fie reconditionate pe cat e cererea de noi,nu toata lumea da piesa veche inapoi,dar nu le poti deosebi;

31607505200 acelasi pret pe general ricmabi sau oe dar spidan e 800 lei

Link to comment
Share on other sites

290 lei/oe

 

 

salut,evazarile pt jante de ce marime ? pentru cum a iesit masina din fabrica ? pentru pachet M ? (in momnentul de fata masina cand a iesit din fabrica nu avea pachet m,dar nu stiu ce modificari vrei sa=i faci si daca vrei sa=i faci modificari), raspunde-mi te rog aici pe forum

 

 

salut,da se poate emite.preturi in text,uleiul vine la bidon de 1 litru

 

jantele sunt pe 20, y-uri. masina nu are nici acum pachet m. daca tot cauti sa imi spui si un pret la m pachet. multumesc

Edited by razvan_gj
Link to comment
Share on other sites

Un pret pt 82150397888 ?

Multumesc.

620 lei/oe

 

jantele sunt pe 20, y-uri. masina nu are nici acum pachet m. daca tot cauti sa imi spui si un pret la m pachet. multumesc

ok,deci sa inteleg ca ai pus/vrei sa pui alte jante (y de 20". Spoke 337 sau 214) ,atunci piesa 7 din link http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=ZW41&mospid=52201&btnr=51_6371&hg=51&fg=16 costa 369 lei/bucata (fata)+spate 369 lei/bucata;

pachet m 4170 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut!M-ar interesa si pe mine pretul pentru bendixul de la electromotor pt e90 320d VIN PY51694!Mersi mult!

salut,doar electromotor complet

 

Salut,imi poti spune niste preturi la :

2x bielete de directie

2x capete de bara

2x pivoti exteriori

 

Serie sasiu: EG72721

 

Multumesc

salut,fara sa te superi nu am. E obositor sa ofertezi in neant.

Link to comment
Share on other sites

salut,doar electromotor complet

 

 

salut,fara sa te superi nu am. E obositor sa ofertezi in neant.

 

Nu ma supar,dar nu inteleg de ce mi-ai dat reject,stiu ca te-am mai intrebat de unele piese si pana la urma nu am luat de la tine,dar e dreptul meu sa analizez piata si sa iau de unde gasesc mai ieftin,presupun ca asta e problema.In fine,o zi buna si spor la vanzari.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma supar,dar nu inteleg de ce mi-ai dat reject,stiu ca te-am mai intrebat de unele piese si pana la urma nu am luat de la tine,dar e dreptul meu sa analizez piata si sa iau de unde gasesc mai ieftin,presupun ca asta e problema.In fine,o zi buna si spor la vanzari.

pentru ca ti-am ofertat cred de 10 ori si nu ai cumparat niciodata; e si dreptul meu sa spun stop,nu din alt motiv dar nu are sens pentru ca inseamna ca de fiecare data oferta mea a fost proasta si atunci ma intreb ce rost are sa continuam ? e logic.

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Pentru un E60 din 2004, am nevoie de senzorul de prezenta din scaunul pasagerului (plasa) ! Am scaune sport incalzite, partial electrice ! Daca ai nevoie de mai multe detalii, serie de sasiu etc...iti pot trimite pe PM ! Multumesc !
Link to comment
Share on other sites

Salut ! Pentru un E60 din 2004, am nevoie de senzorul de prezenta din scaunul pasagerului (plasa) ! Am scaune sport incalzite, partial electrice ! Daca ai nevoie de mai multe detalii, serie de sasiu etc...iti pot trimite pe PM ! Multumesc !

imi trebuie seria sasiu

Link to comment
Share on other sites

salut

bmw e46 320d fl, seria kv75797

am nevoie ulei bmw 5w30 cred..6l si de stergatoare evo flat blade cod 61610037009

cam cat ar fi transportul pana la timisoara? multumesc

salut, 35 lei/litru, stergatoare am oe la promotie la 125 lei evo flat blade, transport 25 lei, filtre nu vrei?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.