Jump to content

M-am decis sa imi scot 318D-ul de pe portbagaj


horik87

Recommended Posts

am un 318d .. si normal pe portbagaj scrie 318d .. multi mi-au zis sa il dau jos.. vreau sa intreb pe cine stie cum se procedeaza si ce trebuie sa fac.. ca sa nu ramane urme.. si ce parere aveti.. daca sa il scot sau nu ? astept raspunsuri :blink: Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daca vrei sa-l scoti vezi ca mai este un topic in care se descrie foarte bine operatia cu poze etc. ideea e sa folosesti un feon , si ele se vor da usor jos, repet era un topic cu exact asta , cauta-l era misto facut. :blink:

 

Eu nu l-as scoate, a mea n-are si ma batea gandul la un moment dat sa-mi pun, imi plac foarte mult caracterele alea :)

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa-l scoti vezi ca mai este un topic in care se descrie foarte bine operatia cu poze etc. ideea e sa folosesti un feon , si ele se vor da usor jos, repet era un topic cu exact asta , cauta-l era misto facut. :blink:

 

Eu nu l-as scoate, a mea n-are si ma batea gandul la un moment dat sa-mi pun, imi plac foarte mult caracterele alea :)

 

 

nu-l gasesc..

Link to comment
Share on other sites

Mai nu l-am gasit, ideea era ca numerele alea sunt lipite cu un fel de "gelatina" , daca incalzesti suficient cu feonul se dau foarte usor jos, daca nu e foarte veche masina diferenta de culoare e foarte mica . Se vede doar de la mica distanta, cauta si pe google , parca era un link , ma mai uit daca gasesc ceva postez. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Guest juststy
am un 318d .. si normal pe portbagaj scrie 318d .. multi mi-au zis sa il dau jos.. vreau sa intreb pe cine stie cum se procedeaza si ce trebuie sa fac.. ca sa nu ramane urme.. si ce parere aveti.. daca sa il scot sau nu ? astept raspunsuri :blink:

 

dar daca scria 330 xi il mai scoteai?

Link to comment
Share on other sites

eu am comandat initial masina fara, dar m-am razgindit. vreau sa vina cu, sa le dau jos imediat ce iau masina. deh, vreau sa am caracterele alea, just in case :blink: de pe masina precedenta le-am dat jos tragind de cifre. ce-i drept, citeva s-au rupt. iar gelatina aia... o spalatorie buna o stie indeparta. Edited by test225
Link to comment
Share on other sites

Adevarul e ca vin mai misto fara

Nu neaparat, este o problema de gusturi.

nu e chiar de gusturi...parerea mea.

nu ar fi mai misto uite de exemplu u ai 535i asa scrie pe spate acolo...nu ar fi mai calumea sa nu mai ai nimic scris ?ce tre sa stie toti berbecii si orbecaitii de pe strazile din bucuresti ce motor ai sau ce serie...

ca sa nu mai zic in cazul "smecherilor cu tot felu de masini <<noi>> de 1,6 16 valve si alte balarii" , care deschid geamul la semafor..."ia zi cumetre , ne dam ?"....si sa-i dai cu totul dreacu :blink:

Link to comment
Share on other sites

nu e chiar de gusturi...parerea mea.

nu ar fi mai misto uite de exemplu u ai 535i asa scrie pe spate acolo...nu ar fi mai calumea sa nu mai ai nimic scris ?ce tre sa stie toti berbecii si orbecaitii de pe strazile din bucuresti ce motor ai sau ce serie...

ca sa nu mai zic in cazul "smecherilor cu tot felu de masini <<noi>> de 1,6 16 valve si alte balarii" , care deschid geamul la semafor..."ia zi cumetre , ne dam ?"....si sa-i dai cu totul dreacu smile.gif

 

 

Oricum majoritatea nu stiu ce inseamna asa ca nu ma deranjeaza.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca am citit 10 posturi pana sa imi dau seama ce e ala "feon" :)

 

Cred ca ziceati de foehn! :) :)

 

In alta ordine de idei....cum sa scoti emblema de pe portbagaj??? :blink:

 

Mie unul mi se pare o taranie sa o scoti!

 

Imagineaza-ti ca ai Bugatti, ii scoti emblema de pe portbagaj? :)

Link to comment
Share on other sites

Cred ca am citit 10 posturi pana sa imi dau seama ce e ala "feon" :)

 

Cred ca ziceati de foehn! :) :)

 

In alta ordine de idei....cum sa scoti emblema de pe portbagaj??? :blink:

 

Mie unul mi se pare o taranie sa o scoti!

 

Imagineaza-ti ca ai Bugatti, ii scoti emblema de pe portbagaj? :)

theo, e vorba doar de insemnele motorizarii, adica in cazul tau, sigla de m3...nu cea de bmw

 

sigur ai citit 10 posturi? primul din topic e cel mai important

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.