Jump to content

Al meu BMW 520 E34 dupa aproape 10 luni


d3xmeister

Recommended Posts

Ei bine, dupa aproape 10 luni de zile de la cumpararea acestei masini, postez poze recente , ca sa va arat ca am avut grija de ea si ca, zic eu, merit aceasta bijuterie .

Ce pot sa spun decat ca o iubesc la fel ca in prima zi, si ca nu o sa fie niciodata de vanzare, chiar daca o sa imi iau avion in urmatorii ani. Am reusit doar sa ii sparg un amortizor la un impact violent cu o groapa, drept pentru care le-am schimbat pe toate 4, inclusiv arcurile. In rest, masina nu a avut absolut nici o problema, in aceste 10 luni am trecut prin 3 schimburi de ulei si atat. N-am ridicat capota decat sa arat motorul prietenilor mei. Sper ca nu v-am stresat cu prea multe poze, si sper sa ajung si eu la viitoare intalnire sa v-o pot arata ,,live,,

Multumesc pentru atentie si inelegere

 

Inca 4 poze..............................2 recente si 2 mai vechi

post-6246-1207523265_thumb.jpg

post-6246-1207523669_thumb.jpg

post-6246-1207524527_thumb.jpg

post-6246-1207524598_thumb.jpg

post-6246-1207524642_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, de la Sibiu, a avut SB -XX - LGB . Cat despre jante pot sa spun ca imi plac mult astea, desi nu exclud ca in viitor sa pun altceva. Masina vreau sa o pastrez cat mai bine, daca scot astia taxa de inscriere fug in Germania si imi iau un 740 de prin 1997, full , si le tin pe amandoua :blink:, si poate pe viitor si un 325i din 94-95. Cam astea sunt planurile mele, n-o sa ma vedeti niciodata cu Skoda Octavia sau alte ,,masini,, din plastic . Fiecare cu pasaricile lui ! Deocamdata pasarica mea da clasa la fiabilitate si comportament pe drum masinilor prietenilor mei, Opel Astra, Skoda Octavia si alte porcarii
Link to comment
Share on other sites

Nu in aceleasi locuri in care are un Renault Megane. Cum am zis, fiecare cu pasaricile lui, pana acum nu prea m-am inteles cu nimeni si cam evit discutiile legate de masini. Ce pot sa spun e ca mi-au trecut prin mana si imi trec inca o groaza de masini, in special astea populare pe care le aminteam mai devreme si ma conving in fiecare zi ca n-o sa imi iau niciodata asa ceva.
Link to comment
Share on other sites

cea mai frumoasa caroserie de bmw.

 

Frate crede-ma, ma uit ca inca mai gasesti in Germania E34 impecabile din toate punctele de vedere, ca noi, si nu costa exagerat inscrierea, dar oamenii prefera sa dea 11000 pe opel astra, ,,ca e mai noua,, .

 

Pentru mine, o dacie papuc tot dacie papuc este chiar daca e model sin 2020

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
white320ci chiar la vazut pe viu, numai ca era un pic nespalat :twoup: Multumesc pentru aprecieri, am grija cat pot de masina asta, am un an de cand am cumparat-o si nu am nici o problema, merge ceas si arata la fel de bine ca atunci cand am luat-o

Sa o stapanesti sanatos!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ei bine, dupa aproape 10 luni de zile de la cumpararea acestei masini, postez poze recente , ca sa va arat ca am avut grija de ea si ca, zic eu, merit aceasta bijuterie .

Ce pot sa spun decat ca o iubesc la fel ca in prima zi, si ca nu o sa fie niciodata de vanzare, chiar daca o sa imi iau avion in urmatorii ani. Am reusit doar sa ii sparg un amortizor la un impact violent cu o groapa, drept pentru care le-am schimbat pe toate 4, inclusiv arcurile. In rest, masina nu a avut absolut nici o problema, in aceste 10 luni am trecut prin 3 schimburi de ulei si atat. N-am ridicat capota decat sa arat motorul prietenilor mei. Sper ca nu v-am stresat cu prea multe poze, si sper sa ajung si eu la viitoare intalnire sa v-o pot arata ,,live,,

Multumesc pentru atentie si inelegere

 

Inca 4 poze..............................2 recente si 2 mai vechi

 

Cel mai frumos e34 de pe forum!!!Culoarea asta ma inebuneste :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.