Jump to content

M6


Guest Pole

Recommended Posts

Ha, ha , ce discutii...nu ma faceti sa rad la prima ora , ca am buzele crapate... :D :D :D

:twoup:

misto peisaj...

 

p.s. mie plac motoarele mari si tari. :)

 

 

asta este un post de moderator, asta nu este flame ??

 

se vede ce motoare iti plac tie ... :twoup:

 

ps. esti gay ?

Edited by gica contra jr
Link to comment
Share on other sites

La un M6 real, nu are rost sa scoti M6 de pe spate...poate la un 645i sau 630i, cu kit m...

bine, ar putea fi o masura peventiva: in loc sa ti-o scoata altii mai bine ti-o faci cu mana ta.

 

@gica junior: uita-te-n jur si trage tu concluzia la intrebare.

Link to comment
Share on other sites

La un M6 real, nu are rost sa scoti M6 de pe spate...poate la un 645i sau 630i, cu kit m...

bine, ar putea fi o masura peventiva: in loc sa ti-o scoata altii mai bine ti-o faci cu mana ta.

 

@gica junior: uita-te-n jur si trage tu concluzia la intrebare.

esti !

esti un fin cunoscator! casti bine ochiul! tine-o tot asa.

 

Nu prea intelegi ironiile fine. :D

 

sunt mai prost asa eu :twoup:

doamne fereste, cine a zis asa ceva, de la noi din tara? :twoup:

 

ontopic: pole, o poza cu conservele legate de masina nu gasim...? "just married", scris intre stopuri, eventual? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
[ontopic: pole, o poza cu conservele legate de masina nu gasim...? "just married", scris intre stopuri, eventual? :D

 

ce on topic ca s-a dus ...........topicul asta... :twoup:

 

Am fost cu 5-u la nunta, ca nu incapea nevasta + crinolina si rochie de mireasa in M :twoup:

Edited by verssatu
Link to comment
Share on other sites

Hehe, misto topic......acum e cu mirese..... :D :twoup:

 

Ti-a furat cineva mireasa, domnu' pole? In noaptea nuntii adica.... :twoup:

 

nu avea rost, era de ajuns sa arate cheile de la M6 si se lasau pagubasi potentialii hoti :D)

Link to comment
Share on other sites

[ontopic: pole, o poza cu conservele legate de masina nu gasim...? "just married", scris intre stopuri, eventual? :)

 

ce on topic ca s-a dus in pizda masii topicul asta... :twoup:

 

Am fost cu 5-u la nunta, ca nu incapea nevasta + crinolina si rochie de mireasa in M :D

ai utat ce era mai important...

si ala micu...de-aia n-a avul loc mireasa!!! :twoup:

ce sa zic...Felicitari pentru eveniment!!

 

p.s. cat mai merge daru pe la nunta? :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest poleposition

M-a apucat ieri din senin si pe la ora 13, m-am urcat in masina si am facut urmatorul traseu:

 

Bucuresti - Brasov - Bran - Cheile Gradistei (este un complex acolo super frumos unde am mancat cel mai smecher Ciolan Afumat cu Fasole si nevasta-mea o "pomana porcului" inimaginabila) - dupa accea Moeciu.

 

M-am intors prin Campulung - Pitesti - A1 - Bucuresti (la 22 ne-am intors) :twoup:

 

Niste peisaje superbe pe drumul de la Moeciu la Campulung, serpentine exceptionale croite pt M Driving :twoup:

 

Pacat ca nu am avut aparat foto, am facut cateva cu tel:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.