Jump to content

M6


Guest Pole

Recommended Posts

Sa inteleg ca nu tu te lauzi ca lucrezi la McDonalds?!? Pot sa povestesc lumii cine esti, daca chiar vrei...

 

Unde am spus eu ca Michelin n-are run flats? Am spus ca Michelin nu are tehnologia agreeata de BMW numita RSC.

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca nu tu te lauzi ca lucrezi la McDonalds?!? Pot sa povestesc lumii cine esti, daca chiar vrei...

 

Unde am spus eu ca Michelin n-are run flats? Am spus ca Michelin nu are tehnologia agreeata de BMW numita RSC.

 

Lucrez la McDonalds, dar banuiesc ca nu asta este important aici.Nu imi este rusine cu locul unde lucrez.

Sa povestesti lumii? :twoup:

Pai tu trebuie sa iti vezi de viata ta personala, forumul este pentru BMW indiferent ce crezi tu ca stii.

Daca vrei sa povestesti lumii povesteste despre tine, cine esti cu adevarat :twoup:

 

Revenind la cauciucuri, BMW foloseste cauciucuri Michelin run flat.Daca nu scrie pe ele RSC nu inseamna ca nu sunt aprobate de BMW sau nu sunt folosite de BMW pentru masini noi.

Link to comment
Share on other sites

Daca chestia cu McDonalds nu are relevanta, atunci de ce o tot pomenesti pe aici? Ori are, ori n-are. Nu stiu cum e la voi in Canada, dar stiu cum e in Romania si in Germania.

 

Crede-ma, pe langa ce mi-ai spus tu, am facut sapaturi adanci pe la fostele tale locuri de munca. Ba chiar si la cele actuale. Ai sa ramai surprins cate poti afla... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Nu reusesc sa gasesc nici un pneu despre care producatorul sa afirme ca este sau ca se numeste RSC.

Am cautat pe site-urile principalilor producatori si acestia fac referire doar la run flat si la tehnologii gen Self-Supporting Run Flat. Atat, nici unul nu aminteste de RSC. Aparent nici macar BMW nu mai utilizeaza numele de RSC ci doar run flat.

Link to comment
Share on other sites

Crede-ma, pe langa ce mi-ai spus tu, am facut sapaturi adanci pe la fostele tale locuri de munca. Ba chiar si la cele actuale. Ai sa ramai surprins cate poti afla... :D

 

Extraordinar, te fascineaza viata mea de faci sapaturi. :twoup:

Esti un om important, ce sa mai, ai acces peste tot. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Eu ti-am spus doar s-o lasi jos pe aia cu McDonalds. In rest tu decizi...

 

Discutia este penibila deja.Acolo lucrez ,indiferent ce ai cautat tu.Pana la urma care este problema ta?Te intereseaza cu ce ma ocup sau care este treaba?Nu ai alte probleme mai importante in viata personala?

Link to comment
Share on other sites

Romulus, poate nu esti la curent cu ce se intamppla pe forum.

Verssatu mi-a propus sa fiu si am refuzat.

Deci...

 

Poate nu e relevant, daca n-am aflat, nu?

 

Nu e nimic,iti spun eu acum.

Deci nu imi doresc sa fiu moderator la tine pe forum, asta ca sa ne intelegem o data pentru totdeauna.

Tot imi spui asta de parca mi-as dori sa fiu moderator.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nici poveste. Doar tu ai inteles asta. Ai fost ironic la adresa unui fost moderator si ca urmare am fost si eu ironic la adresa unui fost moderator. Atat. Unde am spus eu ca ai vrut sa fii moderator?

 

Ok, inseamna ca este lamurit aspectul.

Sper ca te-ai lamurit si cu cauciucurile.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti :twoup: guys

 

"Masina mea" - On Topic:

 

Nu am apucat sa iti spun, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea :twoup:

 

 

Da, adica exact ce-am spus mai sus. BMW M vin in Romania si Germania standard cu non-run flat si Michelin nu are RSC. Asta ai spus si tu?

 

Asta si faptul ca Michelin doteaza BMW-uri cu cauciucuri run-flat , chiar daca denumirea difera de RSC.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Sunteti :twoup: guys

 

"Masina mea" - On Topic:

 

Nu am apucat sa iti spun, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea :twoup:

 

 

Da, adica exact ce-am spus mai sus. BMW M vin in Romania si Germania standard cu non-run flat si Michelin nu are RSC. Asta ai spus si tu?

 

Asta si faptul ca Michelin doteaza BMW-uri cu cauciucuri run-flat , chiar daca denumirea difera de RSC.

 

Multumesc :D chiar ma bucur de ea :D

Link to comment
Share on other sites

@pole: i-ai facut detailing cumva ?

 

la 34.000 km, daca Teo a tinut-o in garaj, cam asa ar trebui sa arate fara nici un fel de detailing..

M-am referit la interior, si nu il faci doar daca e uzat, il faci pentru intretinere :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
@pole: i-ai facut detailing cumva ?

 

nu. doar am spalat-o.

 

Maine ma duc la Expert Detailing pt exterior si interior :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.