Jump to content

Bmw E39 530d, noua achizitie


Razvan Gavan

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polis putin abraziv, Quixx si Sonax Chrome....si multa hartie igienica Zewa

 

 

si de unde leai luat ???

 

ca au iesit fff bine !

 

Polishul este de la Armor All, si il gasesti in Agip/OMV, Quixx nu cred ca vei avea nevoie neaparat pentru ca Sonax-ul este destul de puternic....Sonax-ul l-am luat din Germania, dar ar trebui sa se gaseasca si la noi - vorbeste cu @grozadan...iar hartia igienica am luat-o din buda :twoup:

 

Si eu astept trim-urile de carbon....

Link to comment
Share on other sites

 

...iar hartia igienica am luat-o din buda :twoup:

 

Bai..., vin vremuri kkcioase, tata! :D

Pune ceva in loc, un cocean ceva. :D

Sa nu zici ca te-ai apucat sa tapetezi interiorul?!? :twoup:

Edited by foxygen
Link to comment
Share on other sites

Da, vin vremuri kkcioase, iar interiorul il tapetez, e la Marius Soare....sper sa ne incadram in termene ca am mare nevoie de masina si stau fara scaune, fete de usi si alte accesorii.....pe sfarsitul saptamanii ii las masina sa faca plafon, stalpi, volan, consola centrala si alte accesorii,....
Link to comment
Share on other sites

Misto pozele!

 

Nu stiu daca mi se pare sau nu, dar stopurile parca se aprind un pic altfel decat cele originale, nu sunt chiar identice.

:twoup: Pai cele originale sunt pe LED ale lui sunt aproape ca alea care le-am luat eu de la dan ... cu bec.

 

LE: http://img61.imageshack.us/img61/2893/car6zq1.jpg

Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.