Jump to content

Bmw E39 530d, noua achizitie


Razvan Gavan

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aici e forumul audi? am si eu un seat, pot sa deschid topic cu el?

Fara suparare Razvane, dar de cand ai dat bmw-ul nu prea mai ai de ce posta aici, mai ales sa prezinti masina.

 

Repet, este doar parerea mea, sper sa nu te superi <_<

Anyways, iti doresc sa te bucuri de masina asta si sa ai grija de ea ca de precedenta :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, scuzele mele, pot si eu sa-mi prezint seatu?

 

Sau altii, am un prieten ce are DACIE, face bine unui forum bmw?

 

cred ca tu ai ochelari de cal.

 

 

Fiecare avem aceleasi drepturi aici, au mai fost useri ce au afisat alte masini prin topicuri de prezentare, acele topicuri au fost inchise instant...

 

Ti se pare corect.?

 

 

Stai sa-mi fac timp, in topicul meu, poate imi postez si eu seatu cum am zis....

 

Pui pariu ca se va inchide?

Link to comment
Share on other sites

Ok, scuzele mele, pot si eu sa-mi prezint seatu?

 

Sau altii, am un prieten ce are DACIE, face bine unui forum bmw?

 

cred ca tu ai ochelari de cal.

 

 

Fiecare avem aceleasi drepturi aici, au mai fost useri ce au afisat alte masini prin topicuri de prezentare, acele topicuri au fost inchise instant...

 

Ti se pare corect.?

 

 

Stai sa-mi fac timp, in topicul meu, poate imi postez si eu seatu cum am zis....

 

Pui pariu ca se va inchide?

 

N-ai decat.

 

Nu vad cu ce ar dauna forumului daca utilizatorii si-ar prezenta masinile chiar daca nu sunt neaparat BMW-uri.

 

De ce?

 

N-am vazut asta. Daca s-a intamplat asa, nu este deloc corect

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Aici e forumul audi? am si eu un seat, pot sa deschid topic cu el?

Fara suparare Razvane, dar de cand ai dat bmw-ul nu prea mai ai de ce posta aici, mai ales sa prezinti masina.

 

Repet, este doar parerea mea, sper sa nu te superi <_<

Anyways, iti doresc sa te bucuri de masina asta si sa ai grija de ea ca de precedenta :)

[/qu

 

 

Eu zic sa lasi omul sa se bucure.

Link to comment
Share on other sites

Rog ca acest topic sa fie inchis. Am facut alt topic, special pentru s6, daca nu se admite va fi sters. Vad ca sunt multi care nu mai au loc de mine pe forum. Acum il inteleg si pe ciupanezu de ce nu mai pierde vremea pe forum....
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.