Jump to content

Bmw E39 530d, noua achizitie


Razvan Gavan

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cunosc foarte bine produsele depo si se aproprie foarte foarte mult ca si aspect de cele originale. o sa iti arate bine pe masina. singura problema e ca in timp o sa iti apara mici fisuri de la caldura pe sticla farurilor si sunt mai sensibile decat cele originale la zgarieturi si alte socuri.
Link to comment
Share on other sites

O poza mai clara....abia astept sa le primesc, dar....masina e la vestitul domn Soare, care de 2 saptamani si jumatate ma chinuie zi de zi cu minciuni....pielea nu e gata, masina e desfacuta bucati.... :twoup:

 

 

chiar sunt curios cum iese lucrarea

Link to comment
Share on other sites

nu prea-mi plac farurile , poate te rãzgândeºti

 

E un pic cam tarziu, deja sunt la mine, deja le-am vandut pe cele vechi.... :twoup: Mie imi plac, sunt doar un pic sceptic referitor la cum vor arata pe masina

Eu am luat niste "trompete" care arata identic cu cele hella insa nu au motorase, dar nu asta e problema....bat prost...lumina prin lupa se imprastie aiurea...se reflecta ca **** si nu vezi nimic cu ele :twoup: alea prefacelift erau parfum pe langa astea.

 

post-4175-1220543733_thumb.jpg astea-s trompetele....270$ din sua :D arata fain dar nu vezi nici cat o lumanare :D

Link to comment
Share on other sites

Nu am gasit nimic de calitate la un pret corect....totul e incredibil de scump. Si in fond astea ce au? Sunt noi noute...

 

Eu as fi mers pe faruri originale sh.

 

Acestea sunt noi insa nu cred ca sunt de aceeasi calitate ca cele orginale plus ca nu arata identic.

Link to comment
Share on other sites

Nu am gasit nimic de calitate la un pret corect....totul e incredibil de scump. Si in fond astea ce au? Sunt noi noute...

 

Eu as fi mers pe faruri originale sh.

 

Acestea sunt noi insa nu cred ca sunt de aceeasi calitate ca cele orginale plus ca nu arata identic.

Pai eu ce zic mai sus...ca is naspa...de aratat arata ca cele Hella 99% insa angelurile sunt pe led si plasticul e ieftin...si nu se regleaza...

 

Nu asa arata si cele Hella ? http://img151.imageshack.us/img151/9813/car12hg0.jpg

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?s=&...st&p=403472

 

Am mai auzit de cativa care au revenit de la FK la prefacelift si dupaia la Hella sh care sunt ~500e cu xenon.

Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

se vede ca nu-s originale, pacat. Mai bine puneai sh originale. Eu asa as fi facut

 

Fii atent, e unul care are de vanzare in piata auto, un set originale Hella cu semnal galben, noi noute, cu angel si lupe dar fara xenon. Vrea 250 e pe ele. Le are de mult timp, eu vroiam sa le iau odata pt. masina mea dar intre timp am vandut-o. Pot sa-l intreb daca le mai are si cu cat le da.

Link to comment
Share on other sites

Am montat farurile...am facut poze cu telefonul...masina e ingrozitor de murdara avand in vedere ca sta la Marius Soare de 2 saptamani....

le lipsesc striatiile alea laterale care fac ....sa termine altfel masina din lateral...

solzii aia ... si parca se imbina rau ..cu aripa ...fara elementul ala

post-1464-1220559899_thumb.jpg

Edited by Stefan_SNK
Link to comment
Share on other sites

Noi sa fim sanatosi :twoup: farurile sunt noi, dau bine pe masina. Nu o sa mai ies pe strada acum ca nu am striatii sau ca e nu stiu ce zimtat....asta e :twoup:

 

o sa pun o poza cu fk-urile....problema e ca s-au matuit, si eu nu am xenon....si bat prost....fara putere....

Link to comment
Share on other sites

Noi sa fim sanatosi :twoup: farurile sunt noi, dau bine pe masina. Nu o sa mai ies pe strada acum ca nu am striatii sau ca e nu stiu ce zimtat....asta e :twoup:

Iesi putin noaptea si zi.ne cum bat :D

Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.