Jump to content

Bmw E39 530d, noua achizitie


Razvan Gavan

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AratĂŁ miÂşto dar meritĂŁ montat un volan ĂŽmbrĂŁcat normal ĂŽn piele sau un volan sport.

 

Pielea aia de pe airbag aratĂŁ ciudat.

AÂş da jos Âşi ornamentul de carbon de la ceasuri, interiorul pare prea ĂŽncĂŁrcat din acest motiv.

 

Ăn rest, nota 10. <_<

Link to comment
Share on other sites

Am luat si un volan sport de seria 3 in 3 spite (cu doua spite jos) dar momentan este la imbracat in piele. O sa-l montez pe Vineri cred.

 

E volanul sport de E46 Âşi E39 facelift.

 

Nu cred cĂŁ va merge pe a ta pentru cĂŁ este de facelift Âşi tu ai maÂşinĂŁ prefacelift.

 

Acela este sigur dual stage, airbag-ul tĂŁu este single stage.

Link to comment
Share on other sites

razvan, trimurile si volanul nu prea merg....acuma ca e volanul dupa facelift si masina nu, nu conteaza prea mult , dar trimurile alea tre sa dispara.....cel mai bine ar da piano black, ca sa nu incarci interiorul si sa nu o tiganesti, avand in vedere ca , culoarea tapiteriei este destul de pregnanta....trebuie sa pastrezi o linie/limita ... o armonie...
Link to comment
Share on other sites

Atatea pareri diferite........

 

Daca te ajuta cu ceva <_< nici mie nu-mi plac trimurile ...in special la bord ma ia ameteala cand ma uit

Dar poate perceptia din poza difera cu cea live!

 

Cat despre ce zice Manu cu nr italia ..poti avea surprize cu ceva zgarieturi

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.