Jump to content

Cine are un mecanic super bun de BMW?


stranger

Recommended Posts

Sal am si eu vre-o 3 probleme cu un E46 320CI (mi se abureste parbrizu, imi face un sunet de tras aer fals la motor si mi se aprinde un bec la bord) si nu ii dau de cap, am bagat-o pe tester, imi indica in mare problema avuta dar nu am mecanic care sa sa o repare.. Daca stiti vreun mecanic super priceput de bmw (dar nu dala de stie numa sa puna tester pe ea, sa schimbe ulei si bujii) care a facut motoare, electronica...spunetimi si mie . Fara Bavaria ca am auzit numa de rau de ei, au si preturi mari si mai sunt si departe.

mersi mult

Link to comment
Share on other sites

Sal am si eu vre-o 3 probleme cu un E46 320CI (mi se abureste parbrizu, imi face un sunet de tras aer fals la motor si mi se aprinde un bec la bord) si nu ii dau de cap, am bagat-o pe tester, imi indica in mare problema avuta dar nu am mecanic care sa sa o repare.. Daca stiti vreun mecanic super priceput de bmw (dar nu dala de stie numa sa puna tester pe ea, sa schimbe ulei si bujii) care a facut motoare, electronica...spunetimi si mie . Fara Bavaria ca am auzit numa de rau de ei, au si preturi mari si mai sunt si departe.

mersi mult

 

 

Este un baiat priceput in Constanta .. lucreaza numai pe masini BMW .. dar nu cred ca vii tu de la bucuresti pana in constanta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Sal am si eu vre-o 3 probleme cu un E46 320CI (mi se abureste parbrizu, imi face un sunet de tras aer fals la motor si mi se aprinde un bec la bord) si nu ii dau de cap, am bagat-o pe tester, imi indica in mare problema avuta dar nu am mecanic care sa sa o repare.. Daca stiti vreun mecanic super priceput de bmw (dar nu dala de stie numa sa puna tester pe ea, sa schimbe ulei si bujii) care a facut motoare, electronica...spunetimi si mie . Fara Bavaria ca am auzit numa de rau de ei, au si preturi mari si mai sunt si departe.

mersi mult

 

De ce nu mergi la BMW pe DN1 ? Macar ai o garantie...

Link to comment
Share on other sites

Daca esti din Bucuresti, iti pot recomanda eu un mecanic foarte bun.

 

In Bucuresti sunt. Vreau mecanic bun(specializat pe motoare de BMW) dar nu de la bavaria ca aia iti baga tester pe gat, plata la ora..te cam jumule de bani si mai fac si gafe multe..asta din ce am auzit de la altii.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.