Jump to content

Follow me home


cable guy

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@fla1978 : ai un talent teribil de a pune topicurilor niste titluri din care nu se intelege nimic :)

 

  • Cum se activeaza
  • Turbo
  • casetofon E46 320d

 

Pune si tu in titlu cateva cuvinte legate de subiect, sa se vada despre ce este vorba fara a fi nevoie sa deschizi topicul. Ajuta si pentru o mai buna regasire a informatiei si este si o dovada de respect pentru timpul celorlalti. Cum crezi ca ai mai putea gasi vreo informatie pe forum daca ai da peste 100 de topicuri intitulate Turbo, alte 5000 Ajutor si restul Am o problema fratilor ?

 

De exemplu :

  • Cum se curatat turbo sau
  • Cum se demonteaza casetofonul de la E46 320d

Link to comment
Share on other sites

@fla1978 : ai un talent teribil de a pune topicurilor niste titluri din care nu se intelege nimic :)

 

  • Cum se activeaza
  • Turbo
  • casetofon E46 320d

 

Pune si tu in titlu cateva cuvinte legate de subiect, sa se vada despre ce este vorba fara a fi nevoie sa deschizi topicul. Ajuta si pentru o mai buna regasire a informatiei si este si o dovada de respect pentru timpul celorlalti. Cum crezi ca ai mai putea gasi vreo informatie pe forum daca ai da peste 100 de topicuri intitulate Turbo, alte 5000 Ajutor si restul Am o problema fratilor ?

 

De exemplu :

  • Cum se curatat turbo sau
  • Cum se demonteaza casetofonul de la E46 320d

multumesc de sfat

Link to comment
Share on other sites

opresti motorul... dai flash... nu se intampla nimic. Deschizi usa, dai flash.... se aprind follow me homeul... :) hope it helps

Foarte bune precizarile pentru un incepator ca mine.Recent am "descoperit" America si eu, mai mult ... au fost cateva clipe de mister cand la coborarea din masina am agatat fara sa-mi dau seama semnalizarea stanga si nu realizam de ce pozitiile pe stanga raman aprinse.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 years later...
  • 4 months later...
Si pe mine m-ar interesa daca se poate asa ceva, cand deschizi din telecomanda, de la distanta(si nu neeaparat) sa se aprinda faza scurta/proiectoare. [e46 fl 2003] Edited by Bod1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dar invers nu se poate din telecomanda? Adica atunci cand vii spre masina inainte de a o descuia s-o faci sa-ti lumineze calea?

 

Eu am un buton pe telecomanda care apasat aprinde luminile din manerele usilor si pozitiile fara sa deschida usile. Pun o poza pentru exemplificare. Problema este ca nu stiu cum se numeste functia, poate ma ajuta cineva.

post-75485-0-53235200-1450735971_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.