Jump to content

jentii E90


sasscha

Recommended Posts

Primele si ultimele sunt de M3 versiunea noua - primele de 19", ultimele de 18" (poate originale, poate replici dar atentie, cele originale nu se potrivesc la e90-ul standard). Cele din mijloc vin standard pe 335i-urile care se vand in SUA. Gasesti o gramada de poze cu ele. Edited by johnw
Link to comment
Share on other sites

Categoric as pune jantele din poza 3. Ar da un aer sportiv masinii, fiind un pic mai inchise la culoare decat caroseria (banuiesc), iar cu niste discuri perforate ar arata superb.

 

Cele din poza 1 sunt de M3-e46, deja vezi pe toate drumurile, iar cele din poza 2 parca sunt prea simple, ar fi prea comune pt o masina argintie.

 

bafta :)

Link to comment
Share on other sites

Modelul 3 > Modelul 2 > Modelul 1

 

Eu aÂş pune jantele din poza a treia.

 

Bune gusturi! mai ales ca zici ca masina e gri.Ar arata destul de asemanator cu asta:

 

ok ceea ce ai trimis tu sunt super ok dar sunt cev amai mult decat "asemanator" adik sunt f diferite.......oricum arata bine

de ce optez pt a2-a este ca imi place sa pastrez stilu clasic al masini

Link to comment
Share on other sites

Vezi ce-ti pui, ca sa ai ulterior ce indrepta toata ziua. Votez 2, apoi pozele lui stefann, apoi 3, apoi 1

si la asta mam gandit plus masina este condusa si de sotia mea...........care are grija de ea nu gluma.......dar pana la urma este femeie... :)

Link to comment
Share on other sites

Vezi ce-ti pui, ca sa ai ulterior ce indrepta toata ziua. Votez 2, apoi pozele lui stefann, apoi 3, apoi 1

si la asta mam gandit plus masina este condusa si de sotia mea...........care are grija de ea nu gluma.......dar pana la urma este femeie... ;)

Si tine cont ca stai in Sibiu. Am fost recent si m-a durut sufletul la fiecare groapa si denivelare. Si sunt multe ale dracului :)(

Link to comment
Share on other sites

Pozele atasate n-au spitele la fel stiu, dar de departe cam asa ar arata.Intradevar cele din poza 2 poate sunt mai rezistente,noi ziceam de aspect,

mai mari de 17" eu nu as pune la noi, in cazul in care nu vrei sa te enervezi saptaminal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.