Jump to content

Noua jucarie.......


Stefann

Recommended Posts

e frumoasa;dar interiorul e absolut superb;jentile nu sunt cumva de e92? parerea mea ca mai bine se potriveau cele originale de e46,spre exemplu niste sternspeiche 44;motorul intr-adevar nu e foarte mare dar eu zic ca e destul de capabil;eu sunt multumit de aceasta motorizare(pe e46);poate pe langa poze ne mai spui si cate ceva despre ea:de unde si cand ai luat-o,cat a costat,an fabricatie etc.;

s-o stapanesti sanatos si sa n-ai parte de evenimente nedorite cu ea!

Link to comment
Share on other sites

@armin Mersi frumos . Da jante pe 19 Star Spoke 230 , de pe E92 . 225/35 R19 fata 255/30 R19 spate , Run Flat . Multumit de ele , doar ca e FOARTE RIGIDA !

 

@myxage Daca ma mai intorc la diesel ? Nu cred ca prea curand ..... oricum daca e sa fie diesel , o sa fie 3.0d sau 3.5d :) :) :) Nimic mai mic ;)

 

@crtir Da , jantele sunt de E92 , pe 19. Motorizarea , de capabila e capabila (fata de alte BMW-uri) , dar e micuta pentru gusturile mele . Am trecut de la 320d 4 cilindrii 136cp standard cu soft pus de mine si presiune in turbina dusa la 171cp , dar parca trage o idee mai bine asta decat dieselul . Oricum , e ok motorizarea . Urmatoarea va fi 2.5 su 3.0 benzinar , sau cine stie , 3.0d sau 3.5d :) De luat am luat-o de la un prieten (de la care luasem si dieselul dinainte asteia) , coupe facelift 2004 . De costat nu are importanta , important e ca a ajuns la mine si imi place masina !

 

@Allex18 Posibil . Facea sala , dar in ultima vreme nu prea (din cate stiu eu).

Link to comment
Share on other sites

@Ciupanezu Eu am spus ca a fost folosita in US , dar comandata pentru Germania , daca mai tii bine minte . Si masina in cartea masinii primul proprietar este un Roman stabilit in state de vreo 12 ani , pe urma a ajuns la amicul acesta al meu acum 2 ani si acum la mine .
Link to comment
Share on other sites

Mă rog, mi se pare destul de puţin probabil ca o maşină din Europa să fie utilizată ĂŽn US şi apoi să se ĂŽntoarcă ĂŽn Europa.

 

Ai pus-o deja la vânzare?

 

Am văzut-o pe 4tuning...

 

Fiecare cu parerea lui , nu am ce spune . Da , am pus-o la vanzare deja . Cum ti-am spus si la intalnire , nu ma incanta asa mult coupe-ul si nici motorul asta . Vreau E60 eu , motor de 2.5 sau 3.0 benzina , sau poate vreun diesel mare :)

 

@armin nu am avut nici o problema si nu imi ating !

Edited by Stefann
Link to comment
Share on other sites

MĂŁ rog, mi se pare destul de puĂžin probabil ca o maÂşinĂŁ din Europa sĂŁ fie utilizatĂŁ ĂŽn US Âşi apoi sĂŁ se ĂŽntoarcĂŁ ĂŽn Europa.

 

Ai pus-o deja la vânzare?

 

Am vĂŁzut-o pe 4tuning...

 

Fiecare cu parerea lui , nu am ce spune . Da , am pus-o la vanzare deja . Cum ti-am spus si la intalnire , nu ma incanta asa mult coupe-ul si nici motorul asta . Vreau E60 eu , motor de 2.5 sau 3.0 benzina , sau poate vreun diesel mare :)

 

@armin nu am avut nici o problema si nu imi ating !

 

 

hai sa-ti dau dotz-urile + diferenta :)

Link to comment
Share on other sites

MĂŁ rog, mi se pare destul de puĂžin probabil ca o maÂşinĂŁ din Europa sĂŁ fie utilizatĂŁ ĂŽn US Âşi apoi sĂŁ se ĂŽntoarcĂŁ ĂŽn Europa.

 

Ai pus-o deja la vânzare?

 

Am vĂŁzut-o pe 4tuning...

 

Fiecare cu parerea lui , nu am ce spune . Da , am pus-o la vanzare deja . Cum ti-am spus si la intalnire , nu ma incanta asa mult coupe-ul si nici motorul asta . Vreau E60 eu , motor de 2.5 sau 3.0 benzina , sau poate vreun diesel mare :)

 

@armin nu am avut nici o problema si nu imi ating !

 

 

hai sa-ti dau dotz-urile + diferenta :)

 

Nu dau nimic jos de pe masina asta . O vand fix asa cum e !

Link to comment
Share on other sites

@BoBo Intradevar e adevarat si daca nu ma insel sunt si mai evazate un pic aripile . Dar Brandex are aceleasi jante pe 19 pe un sedan . Vb cu el.

 

@mario Nu , e suspensia standard , fara modificari (daca nu ma insel e de //M , nu sunt convins , tre sa caut prin carti) . Confunzi masina , nu a fost niciodata in targ la vanzare . Este una identica , 2004 nu 2003 , dar cu alte jante si vrea 18500 pe ea , chiar ieri sau alaltaieri o vazusem acolo.

 

@tud. Intradevar asa e , a avut grija de ea si a investit ceva banuti in ea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.