Jump to content

Blue cat - 135i 2008


suri

Recommended Posts

inca traim aventura descoperirii, in fiecare zi mai mult, cu fiecare kilometru parcurs... inca este un copil cuminte, un pisoi care toarce, asteptand sa se transforme in leu... abia astept drumurile lungi la munte, serpentinele, autostrazile fara sfarsit, asfintiturile de soare... blush.gif

 

Cati dintre noi nu si-ar dori o iubita cu dorintele "bolduite" mai sus...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

inca traim aventura descoperirii, in fiecare zi mai mult, cu fiecare kilometru parcurs... inca este un copil cuminte, un pisoi care toarce, asteptand sa se transforme in leu... abia astept drumurile lungi la munte, serpentinele, autostrazile fara sfarsit, asfintiturile de soare... blush.gif

 

Cati dintre noi nu si-ar dori o iubita cu dorintele "bolduite" mai sus...

 

 

mai suntem si unii norocosi!

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos albastru le mans,motor exceptional,nu prea ai fost inspirata in alegerea jantelor.

 

Este vorba de o domnisoara :)

 

Masinuta este absolut senzationala din toate punctele de vedere...si inca n-am vazut nici un sfert din ce poate :)

 

S-o stapanesti sanatoasa si fara incidente :)

Link to comment
Share on other sites

inca traim aventura descoperirii, in fiecare zi mai mult, cu fiecare kilometru parcurs... inca este un copil cuminte, un pisoi care toarce, asteptand sa se transforme in leu... abia astept drumurile lungi la munte, serpentinele, autostrazile fara sfarsit, asfintiturile de soare... blush.gif

 

Cati dintre noi nu si-ar dori o iubita cu dorintele "bolduite" mai sus...

 

Eu unu' nu imi doresc .... prefer s-o las la shopping si sa imi vad eu singurel de serpentine...asa cum scrie la carte...fara stresuri ca i se face rau, ca ii vin cine stie ce nevoi, ca o doare capul, etc...

Link to comment
Share on other sites

Super tare! Am crezut ca nu vei mai face postul asta :)

 

Masina este senzationala, arata foarte bine pe albastru, mie imi plac inclusiv jantele.. De interior sunt foarte curios!

 

Sa o stapanesti sanatoasa si fara incidente! Sa ai parte de ea ca merita.

 

 

Nu stiu cum ar merge elementele de Performance pe aceasta culoare, ai putea sa arunci un ochi aici : http://www.bmw.com/com/en/owners/accessori...der/finder.html

 

Mie unul tot imi sta capul la astea : http://accessories.bmw.com/internet_bmw/se...;imageVersion=1 ( a mea e alba ).

Link to comment
Share on other sites

@MMarkus - cred ca ar da bine cu elemente carbon look, mai ales ca interiorul - ups, trebuie sa pun si niste poze - imita modelul carbon pe insertiile cromate... in fine, mie una nu prea imi place M pack-ul exterior, am mai vazut niste pack-uri complete de la unii tuneri, dar deocamdata o s-o las asa cum e... cel putin pana in primavara...

 

cat despre remap, o sa vina si ala... la momentul potrivit. ceea ce nu stiu este daca o sa-l fac in romania... :) parca n-as lasa pe oricine sa-si strecoare degetelele pe unde nu trebuie... asta e valabila si pentru revizii & stuff! inca stau in dubiu daca o s-o duc sau nu la bavaria... si daca nu va trebui sa stau langa ea non-stop! dar asta e alta problema...

 

ps. sunt foarte misto jantele alea...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Si sincer chiar te bate gandul sa ii faci remap? Nu iti ajunge cat iti ofera momentan?

 

Eu unul sunt satul pana peste cap de cei 200 ai mei, si chiar de putoarea de diesel. Sunt de parere ca am prea multi cai pentru tara asta.

 

Cat de pachetul M, sa sti ca nici pe mine nu m-a incantat prea mult la inceput.. Insa pe masura ce trece timpul, il indragesc tot mai mult. Sti vorba aia.. Daca nu-l aveai, atunci ti se parea ceva de vis!

 

Cand pui niste poze cu interiorul... Ca tot ne-ai lasat in dilema ?

 

 

P.S. Eu dupa ce ma intorc din delegatie si spal masina o sa fac un update cu dansa echipata de iarna.. Si voi reamprospata si interiorul, ca e sumar in prezentare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Si sincer chiar te bate gandul sa ii faci remap? Nu iti ajunge cat iti ofera momentan?

 

Eu unul sunt satul pana peste cap de cei 200 ai mei, si chiar de putoarea de diesel. Sunt de parere ca am prea multi cai pentru tara asta.

 

Cat de pachetul M, sa sti ca nici pe mine nu m-a incantat prea mult la inceput.. Insa pe masura ce trece timpul, il indragesc tot mai mult. Sti vorba aia.. Daca nu-l aveai, atunci ti se parea ceva de vis!

 

Cand pui niste poze cu interiorul... Ca tot ne-ai lasat in dilema ?

 

 

P.S. Eu dupa ce ma intorc din delegatie si spal masina o sa fac un update cu dansa echipata de iarna.. Si voi reamprospata si interiorul, ca e sumar in prezentare.

 

 

Cu siguranta vreau sa ii fac remap... nu chiar acum, ce-i drept, cred ca pe la anu'... it's still a baby, u know... n-are decat 5000 km acum...

 

cat despre cai putere... niciodata nu sunt "prea multi"... cel putin pentru mine... da, sunt prea multe gropi, prea multe drumuri proaste si cu siguranta nu e o masina pt Romania... insa caii putere se masoara in timp acceleratie 0-100 si nu in speed limit... nu de alta, dar pe aici nu prea ai pe unde s-o atingi...

 

Pachetul M nu ma mai deranjeza, insa pe 120 am avut Aerodynamic Pack care era muuult mai agresiv decat asta... asa ca intr-un fel, ii duc dorul.. ii se pregatesc destule surprize, insa momentan astept rotile de iarna... a facut cunostinta cu zapada cand ne-am intors de la intalnirea bmw club de la Bran si ningea ca in povesti... (nu am de gand sa repet experienta, adica roti de vara, 300 cp si zapada... chiar daca nu s-a intamplat nimic.... Numai ideea ca se putea intampla ceva... )

 

Acum inca poarta urmele drumurilor patriei, dar dupa ce-o spal, promit sa revin cu poze... si cu interiorul de data asta! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.