Jump to content

M6


ska

Recommended Posts

Tocmai vroiam sa pun si eu niste poze si sa prezint pe scurt masina.

M6 va fii sau nu un succes nu stiu,dar seamana mult cu M5 de unde are si motorul.

Date:Motor V-10 se va vedea si in poze

507 CP;8000rot/min,0-100km/h-4,6s,V-max.250km/h se inchide electronic masina merge altfel pana la 330km/h.Are SMG 7 trepte.

Iar ca de obicei la serile M DSC are mai multe pozitii de la normal cum il stiu unii pana la M-Dynamic-Mode.Masina e mai usoara acoperisul e din carbon se vede in poza.Si sigur pentru propfesionisti are un Drivelogicfunction,cu care sunt 8 optiuni de schimbare a treptelor.Si nu lipseste nici EDC cu care se poate face masina mai sportiva sau mai comfortabila.Dar parerea o las la voi si pozele pot poate sa zica ceva.

 

Pozele se gasesc in galeria de imagini!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eu am citit intr-o revista ca o sa aibe 600 HP, cred ca fara limita ar fi o masina, jos palaria, ar face praf multe masini cu pretenti care costa multi bani. Ca intotdeauna, BMW este BMW. O fi mai slab la performante ca un ferrari, dar se apropie mult si pe prea putini bani. Ca fiabilitate e mult peste orice supersportiva, si ce e cel mai placut e ca e pur sange, adica fara steroizi gen Turbina, sau mai bine zis twin turbo, cum face Mercedes, sau superchearger, sau altele. Deci este in ton cu ferrari, lambo, si altele.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
M-a sunat un prieten Duminica si m-a intrebat cati cai putere are nou M6, pentru ca tocmai a vazut unul negru in Timisoara; nu l-am prea crezut, asta pana ieri, cand l-am vazut cu ochii mei; intradevar este negru, cu numere de Germania, si arata BESTIAL.... sigur va avea succes.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
M-a sunat un prieten Duminica si m-a intrebat cati cai putere are nou M6, pentru ca tocmai a vazut unul negru in Timisoara; nu l-am prea crezut, asta pana ieri, cand l-am vazut cu ochii mei; intradevar este negru, cu numere de Germania, si arata BESTIAL.... sigur va avea succes.

38292[/snapback]

 

am vazut unul in valcea visiniu, parcat. am aflat ca este al patronului de la urban. ce bani se fac din gunoi tata:))

Link to comment
Share on other sites

am vazut unul in valcea visiniu, parcat. am aflat ca este al patronului de la urban. ce bani se fac din gunoi tata:))

67000[/snapback]

 

am vazut astazi unul langa piata Ramnicul Sarat (de la Dristor in stanga)... negru, cu semnul M pe spate a trecut val vartej pe langa mine si nu am apucat sa-l vad foarte bine din fata dar e scula...:blink: l-am admirat din spate de la minim 15 metri ca a calcat-o brusc... si adio desfatare vizuala...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.