Jump to content

vand,Dezmembrez E46 320 d Touring 110 kw/150 ps


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

comanda de la blocul de lumini 50 euro

bordul cu ace 100 euro

trimurile le-am promis deja la cristi vw dar mai am un set la fel argintiu pt 2 geamuri electrice si un set de trimuri antracit, am sa pun poze cu ele

emblema capota 20 euro

maneta BC 50 euro

nuca schimbator 20 euro

caseta este sparta ,eventual sa imi spui pt ce masina iti trebuie si poate iti gasesc una

modul GM5 High 100 euro.

butoane 40 euro cele de pe consola

macarale spate 200 euro cu cablurile din usi.

Link to comment
Share on other sites

As vrea fata de usa de pe dreapta fata; ai idee, e vreo diferenta intre facelift si nonfacelift? Mie mi se pare ca arata la fel...:)

Ma intereseaza doar partea acoperita de material textil, dar nu stiu daca se poate scoate (si daca ti-ar conveni si tie).

Partea ce acopera airbag-ul nu ma intereseaza...atasez o poza sa vezi despre ce vorbesc.

 

E in vreun fel afectata fata de usa?

Pret? :)

Link to comment
Share on other sites

oglinzile is incalzite si ratabile electric ? daca da, ma intereseaza + butonul de comanda pt rabatare ..... pret te rog . ms

sunt fara rabatare oglinzile

 

As vrea fata de usa de pe dreapta fata; ai idee, e vreo diferenta intre facelift si nonfacelift? Mie mi se pare ca arata la fel...:)

Ma intereseaza doar partea acoperita de material textil, dar nu stiu daca se poate scoate (si daca ti-ar conveni si tie).

Partea ce acopera airbag-ul nu ma intereseaza...atasez o poza sa vezi despre ce vorbesc.

 

E in vreun fel afectata fata de usa?

Pret? :)

e sarit airbagul in usa aia ,vand interiorul doar complet.

Edited by 3xpert
Link to comment
Share on other sites

Salut. da-mi si mie VIN-ul masinii, vreau sa verific daca piesele de care am nevoie au acelasi cod cu cele de pe compactul meu...este vorba in primul rand de piesa 1 din poza si linkul pe care ti le-am trimis, reprezentand tot sistemul pe care culiseaza trapa, inclusiv cablurile zimtate care ajung la motoras....sunt sanse mari sa se potriveasca...mai imi trebuie motorasul stergatorului de luneta...

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=54&fg=05

Link to comment
Share on other sites

Un pret pentru sistemul complet PDC (senzori + bandou + unitate)?

pdc 250 euro

interiorul 500 euro

volan 100 euro.este din piele.nu se pot pune butoanele daca nu ai avut doar daca iti lipesti airbagul asta si il inlocuiesti cu al tau. :)

nu se potrivesterama de la trapa de touring decat la limuzina.

oricum PJ37357

Edited by 3xpert
Link to comment
Share on other sites

salut ma intereseaza si pe mine pompa auxiliara de la webasto, e o pompa de apa cod 64126918940 cat vrei pe ea, noua e 161 euro

este piesa cu nr 18 http://bmwfans.info/original/E39/Lim/520d-...64/ill-64_0974/

 

merci

costa 166,50 +tva deci 198,14 cu tot cu tva.am sa caut second sa vad daca gasesc masina asta nu are webasto.

turbina este ca la 67.000 km.radiatoare am un set complet cu 650 euro.(radiator klima,apa intercooler,vas expansiune ,electroventilator,plasticuri ,clapete.)

Edited by 3xpert
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.