Jump to content

BMW 320d M-Tech II


BRANDEX

Recommended Posts

ba..........

e urata cu spume :) sunt invidios de mor, am luat 3 algocalmine

ba da urata e....

brandex nu vrei sa facem schimb de jante, capota, portbagaj, scaune, schimbator si maneta frana de mana? :bashwall:

 

mai bine nu-ti vinzi tu masina si mai pui ceva si o cumperi pe a mea? <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cainii tot timpul i-am evitat, imi plac animalele.

 

 

si cele decedate?! <_< ...

acum o saptamana am trecut peste un caine pe a2 cu 170-180...noroc ca era mort si destul de "storcit",ca nu am atis pe dedesupt...imagineaza-ti ce se intampla daca era prelungita bara fata..

 

p.s. eu tin la bara fata si restul...deci imi plac si mie animalele dupa sosea :)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Cainii tot timpul i-am evitat, imi plac animalele.

 

 

si cele decedate?! <_< ...

acum o saptamana am trecut peste un caine pe a2 cu 170-180...noroc ca era mort si destul de "storcit",ca nu am atis pe dedesupt...imagineaza-ti ce se intampla daca era prelungita bara fata..

 

p.s. eu tin la bara fata si restul...deci imi plac si mie animalele dupa sosea :)

 

daca mergi ca nebunul, eu merg ca mosii 140-150.

Link to comment
Share on other sites

daca mergi ca nebunul, eu merg ca mosii 140-150.

 

 

<_< :) :bashwall: tare ,mosule...tare...cum de oi putea sa mergi asa de incet nu stiu.. :unsure:

 

din cauza shumacherilor astia ca tine se intampla atatea accidente.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.