Jump to content

BMW 320d M-Tech II


BRANDEX

Recommended Posts

inainte sa apara la TV , puneti-i cu japca un sticker cu bmwclub pe masina.... SA NE VEDEM SI NOI LA TV ..... si brandex sa nu fi egoist...sa zici si de noi.

PS : sa nu lasi din nou provincia pe langa <_<

Edited by robytza
Link to comment
Share on other sites

frumos, nu cred ca e nevoie de prea multe comentarii. asta a fost tot sau mai vrei sa-i faci si altceva? plafonul zic eu ca in cazul asta ar merge facut si el cu o folie asemantoare.
Link to comment
Share on other sites

@ io's - o sa ramana mototul actual pe masina, a trecut vremea cand eram copil si ma duceam la curse.

 

@ ANdreiVN - merci, nu o sa schimb motorul, implica prea multa bataie de cap, o sa o vand si o sa-mi iau altceva.

 

@ Gully - merci, berea o dai tu ca eu am ramas fara bani

 

@ robytza - nu ma pasioneaza sa apar la TV, am sticker lipit pe luneta.

 

@ BoBo - nu vreau sa o incarc prea mult

 

@ sos - cred ca aici o sa ma opresc, mai am ceva in cap, dar nu stiu ce implica si mai bine renunt. Ma gandeam la aripi fata de carbon, dar se gasesc numai pt M3 si nu stiu exact ce implica asta, doar sa schimb farurile si semnalele sau mai trebuie facut si altceva + ca au si gaurile pt grilele de M3 si nu prea mi-ar place sa pun asa ceva pe ea, dar niciodata nu se stie, poate ma trezesc intr-o dimineata cu fata la perna si ma apuc de treaba.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

@ io's - o sa ramana mototul actual pe masina, a trecut vremea cand eram copil si ma duceam la curse.

.....

ei... am glumit, am facut o completare la ce au zis colegii myxage si mikken <_<

...dar eu am motor de 3.0 si nu ma duc la curse... si nici copil nu mai sunt (sau asa cred) :)

 

capota e bestiala ! ma intreb.. vad ca are forma de facelift.. si umflatura de la ///M... oare merge si pe facelift sau exista varianta pentru facelift?

Link to comment
Share on other sites

@ io's - o sa ramana mototul actual pe masina, a trecut vremea cand eram copil si ma duceam la curse.

.....

ei... am glumit, am facut o completare la ce au zis colegii myxage si mikken <_<

...dar eu am motor de 3.0 si nu ma duc la curse... si nici copil nu mai sunt (sau asa cred) :)

 

capota e bestiala ! ma intreb.. vad ca are forma de facelift.. si umflatura de la ///M... oare merge si pe facelift sau exista varianta pentru facelift?

 

Nu are forma de facelift, are doar umflatura de M3 + grilele si inca o umflatura de M3 GTR.

Sunt si pt facelift.

Link to comment
Share on other sites

dau eu berea cu placere,

dupa munca merge si o bere, si ai muncit nu gluma

felicitari inca o data si bafta

aia cu aripile e mai greu si o faci struto-camila

 

Momentan nu-i mai fac nimic. Mai trebuie si revizie, placute etc. Gata cu tunatul, acum trecem si pe la motor si frane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.