Jump to content

BMW 320d M-Tech II


BRANDEX

Recommended Posts

poate sa ninga poate sa ploua eu am capota noua <_<

 

f frumoasa !

 

merita sa pui elemente carbon cand ai nevoie sa scazi in greutate ... dar pentru un 320d ... ma indoiesc ca asta doreste ... este mai mult pt tuning visual :) oricum este frumoasa , sa-ti traiasca !

Link to comment
Share on other sites

merita sa pui elemente carbon cand ai nevoie sa scazi in greutate ... dar pentru un 320d ... ma indoiesc ca asta doreste ... este mai mult pt tuning visual <_< oricum este frumoasa , sa-ti traiasca !

 

E clar ca pt design a pus tot carbonul. Daca vroia sa scada greutatea scotea un scaun si castiga mai mult decat din toate elementele din carbon puse :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte tare maÂşina :unsure:

 

ÂŞtii cumva ce preĂž are o capotĂŁ din carbon simplĂŁ, fĂŁrĂŁ aerisiri?

 

in jur de 1000 de euro

 

 

arata foarte bine cu noua capota :bashwall: ...cred ca e unicat in bucuresti cel putin...

 

cand o vinzi? <_<

 

Momentan asa stiu si eu, dar deja am comandat pt un M3 E46 si capota si portbagaj (pt colegul soundwork2005 - cred ca nu l-am botezat).

 

De vandut nu stiu inca. Saptamana viitoare o bag la revizie, placute, verificare completa etc.

 

 

E diferenta mare de greutate intre capota din carbon si cea originala?

Nu-ti ploua la motor? :wub:

 

Arata bine :blink:

 

Este diferenta mare de greutate. sa speram ca nu o sa ma inunde :)

 

 

poate sa ninga poate sa ploua eu am capota noua :blink:

 

f frumoasa !

 

merita sa pui elemente carbon cand ai nevoie sa scazi in greutate ... dar pentru un 320d ... ma indoiesc ca asta doreste ... este mai mult pt tuning visual :wub: oricum este frumoasa , sa-ti traiasca !

 

 

Le-am pus pt aspect.

 

Multumesc tuturor pt aprecieri.

 

Sper sa ajung sa o spal astazi si sa-i fac poze, plus ca mai trebuie jonglat putin cu capota sa se aseze mai bine, dar asta ramane pe saptamana viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Mult ne mai tii in suspans. Pune ceva poze facute pe zi. Sunt foarte curios cum arata ca din pozele astea nu vad mare lucru.

 

Fara intentie, dar am avut f multa treaba si astazi si tot seara am reusit sa o spal si sa ajung acasa. Sper sa vina maine cineva la intalnire cu un aparat bun (al meu e praf, dar cred ca eu sunt ala praf) si sa facem poze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.