Jump to content

M6 facut praf


12CLS

Recommended Posts

Acum cateva zile un 7ar cu niste jante pe 22 in multe spite dupa rondul de la universitate spre unirii a derapat si s-a infipt intr-un taxiu. totul a fost filmat de camera de supraveghere de la universitate, a fost si la pro tv.

 

http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/a-p...axi-parcat.html

 

ahh nenea asta e vecin cu mine o sai trag cv poze maine la masina

 

este 745i?? exact daca e 88-MLk nu mai retin exact...dar e unu aproape identic cu roti 22` Alpina geamuri fumurii, 2 tevi zgomotoase de esapament pe Baltagului..13 Sept :)

Edited by micky
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

asta cu 7aru MLK sta in 13 septembrie pe la 2 blocuri de unde am eu un aparrtament. jantele alea erau de alpina..masina misto..dar soferu o ardea si prin parcare toata ziua si toata noapte. Imi pare rau pt el (pt 7ar)

 

Are o brutĂŁrie..

 

ĂÂşi reparĂŁ maÂşina unde o repar Âşi eu, e de treabĂŁ.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred ca erau uzate pneurile. Am vazut multe la viata mea si par uzate, dar nu sunt. Nu stiu daca erau noi, dar in nici un caz nu trebuiau schimbate... O singura problema, erau de vara.

 

par a fi la limita de uzura..

Link to comment
Share on other sites

am revazut si eu video ... greseala lui maxima a fost ca a franat .... daca nu frana poate mai mult ca sigur ca o putea redresa din volan ... pacat ... trebuie sa stie ca in cazul asta nu se franeaza :) pacat ...

 

oricum pe mine ma amuza astia de la stiri care afirma ca soferul e bun de plata pentru paguba provocata stalpisorilor alora .... frate astia au innebunit la cap ??????/ pentru asta plateste RCA-ul .....

Link to comment
Share on other sites

ala care zice ca avea 100 sau 80 e stripperul hamude, poate ati auzit prin presa de el.. statea la 2 scari de mine .. s-a tirat din cartier de cateva luni si o arde numai in fitze

 

acuma ce va asteptati de la cineva care are 500 cp si masina de numai 2 saptamani.. figuri

 

cred ca nici nu avea habar ce cauciucuri are pe masina

Link to comment
Share on other sites

ala care zice ca avea 100 sau 80 e stripperul hamude, poate ati auzit prin presa de el.. statea la 2 scari de mine .. s-a tirat din cartier de cateva luni si o arde numai in fitze

 

acuma ce va asteptati de la cineva care are 500 cp si masina de numai 2 saptamani.. figuri

 

cred ca nici nu avea habar ce cauciucuri are pe masina

 

mi se parea mie cunoscut, cred a mai fost pe la tv pe la emisiuni ieftine..

Link to comment
Share on other sites

Dupã cum spunea ºi Allex18, maºina lovitã s-ar putea sã nu fie M6, e doar un 630i....se poate sã ma ºi Înºel, am trecut pe acolo la 5- 10 minute cred ºi niºte amici de-ai mei, care erau cu mine, au spus cã ºtiu maºina ºi cã are evacuarea ºi aripile faÞã schimbate ºi este un 630i.....ºofer prost, cauciucuri uzate, dacã Þinea bine de volan ºi nu cauta cd-uri pe sub scaune, putea evita lejer, cred...
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
in filmulet apare clar la un moment dat o roata din spate. are niste discuri de frana cat masina mea...ma indoiesc ca e M6. din cate stiu M6-ele are si pe spate discuri perforate nu?

 

da, toate discurile sunt perforate.

 

cele din film par perforate, eu zic ca A FOST un M6.

 

Unul din pasageri era "marele dansator din buric , asa zis striper , Hamude " , la asa prieteni asa idiot de sofer! Putea sa omoare oameni nevinovati !

Cretini !

 

de unde stii mah ? :) :)

Link to comment
Share on other sites

masinile aste nu sunt facute pentru striperi...da-o in colo de treaba!!

jenant!

 

da pentru cine sunt facute? ia zi einstein

 

ii pararea lu' ala rau de masina cum imi pare mie ca n-am vazut din dragoste saptamana trecuta.Hamude a alunecat pe dude.I-a impresionat peste masura pe pasageri

 

hamude nu era la volan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.