Jump to content

Noul meu bmw 645ci cabrio


Sorinus

Recommended Posts

Salut!

Sunt nou pe aici pe forum, am un 645ci cabrio de cateva saptamani si am zis sa va salut pe toti si va va astept cu sfaturi practice despre acest model, despre cum sa ajung la performantele maxime, despre ce trebuie sa fac, despre ce trebuie sa nu fac.

Sunt detalii importante care trebuie sa le stiu?

Am optat pentru motorul de 4500 pentru ca majoritatea prietenilor mi-au spus ca cel de 3000 e mult prea putin pentru asteptarile unui client care alege sa-si cumpere un 6.

 

Salutari!

Sorin

Edited by Sorinus
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa e, sunt foarte intalnite, dar era singurul model care-l avea autosoft in seara aia pe stoc.

si a doua zi de dimineata plecam spre timisoara. deci nu am avut de ales <_<

 

la fel si la faptul ca sunt pe 18; o sa-mi pun de 20 la cele de vara cu anvelope de inaltime 3 cm.... alea vor fi senzatie..... chiar daca gurile rele spun ca se taie imediat anvelopa daca sunt foarte inguste.

Edited by Sorinus
Link to comment
Share on other sites

asa e, sunt foarte intalnite, dar era singurul model care-l avea autosoft in seara aia pe stoc.

si a doua zi de dimineata plecam spre timisoara. deci nu am avut de ales :)

 

la fel si la faptul ca sunt pe 18; o sa-mi pun de 20 la cele de vara cu anvelope de inaltime 3 cm.... alea vor fi senzatie..... chiar daca gurile rele spun ca se taie imediat anvelopa daca sunt foarte inguste.

 

 

felicitari ptr masina... totusi nu insista cu jante pe 20 ca o sa plangi la cum o sa-ti rupa coloana plus ca o sa dai un car de bani numai cauciucuri si asta destul de des... mie imi plac jantele tale actuale <_<

Link to comment
Share on other sites

e deja "incaltzata" cu jantele noi+anvelopele de iarna.

 

Mergi iarna cu el?

 

 

da, l-am bagat si prin zapezi pe la borsa in maramures de revelion si nu am ce sa-i reprosez.

singurul lucru care trebuie sa-l iau in calcul este garda joasa. atat <_<

 

Da, ma gandeam ca fiind cabrio este numai pentru vara.

Link to comment
Share on other sites

e deja "incaltzata" cu jantele noi+anvelopele de iarna.

 

Mergi iarna cu el?

 

 

da, l-am bagat si prin zapezi pe la borsa in maramures de revelion si nu am ce sa-i reprosez.

singurul lucru care trebuie sa-l iau in calcul este garda joasa. atat <_<

esti din maramures?

Link to comment
Share on other sites

esti din maramures?

pozele sunt facute in bucuresti, undeva pe ferdinand, probabil ca acolo si sta <_<

 

buna intuitie, pozele sunt facute in zona ferdinand, pe strada caminului, dar nu stau acolo.

deci nu sunt din maramures :)

Link to comment
Share on other sites

un salariu bun <_< sau o afacere profitabila ... la varsta de 26 ani :)

 

Am ceva afaceri care le dezvolt, am inceput cu credite facute de toti membrii familiei, fara exceptie, am riscat si am castigat.

Satisfactia mea cea mai mare este ca nu sunt " baiatul lui taticu' ".

Sfatul meu este sa riscati si voi daca asa simtiti.

Mai bine sa regreti ce ai facut decat ce n-ai facut, nu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.