Jump to content

BMW E39 TM


inga

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
cam asta ar fi motoru ....in scurt timp il voi pune sus dar nush ce cutie sa pun pe el....care aveti ceva cunosttinte in legatura cu cutiile de bmw care merg puse pe 2.8 !?!?!?!! ar fi ideal una cat mai rezistenta si cu rapoartele cat mai scurte....ms Edited by inga
Link to comment
Share on other sites

botdriver.....ma bucur cati place dar inca is la inceput investesc mai mult in functionalitate si sigurata si mai putin in estetic!!!

 

 

 

ciupanezu ... ms de raspuns dar as prefera ceva mai detaliat....am inteles ca is cutiii cu flanse mici ....cutiii cu flanse mari etc...astept pe cineva care are cunostinte mai multe despre aceste cutii...etc!! multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

2.8....dublu vanos din 2000 sfarsitu!!! punemi un site unde sa ma uit si eu .... sau ce inseamna TIS!!!???

e un program pentru BMW, Technical Information System

@g0oby: ai TIS 2009 in limba engliza ?

scuze pentru offtopic

Edited by ///MPower_5er
Link to comment
Share on other sites

2.8....dublu vanos din 2000 sfarsitu!!! punemi un site unde sa ma uit si eu .... sau ce inseamna TIS!!!???

e un program pentru BMW, Technical Information System

@g0oby: ai TIS 2009 in limba engliza ?

scuze pentru offtopic

 

 

ms...ma gandeam eu ca ceva de genu !!!

 

 

offf topic... Stie cineva o trapa de sticla de vanzare cu tot ce trebe la un pret bun?

Link to comment
Share on other sites

2.8....dublu vanos din 2000 sfarsitu!!! punemi un site unde sa ma uit si eu .... sau ce inseamna TIS!!!???

e un program pentru BMW, Technical Information System

@g0oby: ai TIS 2009 in limba engliza ?

scuze pentru offtopic

da in engleza..gasesti pe torente.

Link to comment
Share on other sites

2.8....dublu vanos din 2000 sfarsitu!!! punemi un site unde sa ma uit si eu .... sau ce inseamna TIS!!!???

e un program pentru BMW, Technical Information System

@g0oby: ai TIS 2009 in limba engliza ?

scuze pentru offtopic

da in engleza..gasesti pe torente.

nu am gasit-o, te rog daca ai torrent.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.