Jump to content

BMW E39 TM


inga

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ce bine dau jentile de seria 7 nu imi revin oricum ai o masina frumoasa

 

bafta in continuare

 

 

da si mie imi plac foarte mult....aveam o varianta si mai faina zic eu tot de pe 7-ar...dar chiar nu se gasesc roti originale de 7 la toate coluturile la un pret rezonabil !!!

ms

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Progresezi! Arata bine.

 

Ai retapitat interiorul crem?

 

 

 

da asta e ideee in principiu ....sa progresam in functie de buget !!! interiorul crem dap...lam refacut si arata cat de cat ok !!!mersi de urari ....

 

p.s te-ai mai gandit la interiorul negru ca azi il dau jos tot ?

 

altcumva acuma cu pachet M :(

 

 

da ... da... incerc sa ajung concurenta din urma !!! bine daca stau si ma gandesc mai bine....iesi pe 400 sa ma mai bucur putin :)))

 

:twoup: foarte tare ! Felicitari Alex !

 

ma bucur cati place...:) mersiiiiiiii

 

ps. sa vina vopseauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

felicitari pentru tot ce ai facut cu aceasta masina....multi bani si multa pasiune intradevar si concurenta te motiveaza dar tre sa fii si un pic "crazy".

bafta in continuare...

nu intelegeam eu de ce mi-ai lasat tu reply ca ai mai vazut jantele pe o masina dar acu am observat :twoup: (app sunt de vz 700e poate stii pe cineva care e interesat)

Edited by EuNuAltul
Link to comment
Share on other sites

da asta e ideee in principiu ....sa progresam in functie de buget !!! interiorul crem dap...lam refacut si arata cat de cat ok !!!mersi de urari ....

 

p.s te-ai mai gandit la interiorul negru ca azi il dau jos tot ?

 

Da m-am mai gandit dar nu pot oferii mai mult acum :twoup: In caz ca te razgandesti ma anunti!

 

Nmai bine!

Link to comment
Share on other sites

"da ... da... incerc sa ajung concurenta din urma !!! bine daca stau si ma gandesc mai bine....iesi pe 400 sa ma mai bucur putin :())"

 

 

cu skoda? :twoup: :) nu ma ambitiona ca iau SSSS4-u si trec la alt nivel :) :(

Edited by TM04RXA
Link to comment
Share on other sites

"da ... da... incerc sa ajung concurenta din urma !!! bine daca stau si ma gandesc mai bine....iesi pe 400 sa ma mai bucur putin :D))"

 

 

cu skoda? :) :) nu ma ambitiona ca iau SSSS4-u si trec la alt nivel :( :(

 

 

Draga RXA nu vreau sa te supar dar rostesti numele Skoda ..... si tragi apa ... !!! Te rog abtine-te cu astfel de iesiri necontrolate... aici e un forum de masini serioase si cu traditie....nu de nu stiu ce experimente de vw nereusite!!! :D))) Multumesc pentru intelegere.... =)))

 

Intre timp....la masina se lucreaza.... :twoup:

 

http://img293.imageshack.us/img293/5795/p0805101928.th.jpg

http://img571.imageshack.us/img571/8393/p0805101930.th.jpg

http://img709.imageshack.us/img709/3123/p080510192802.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ce criminal a iesit interiorul crem :twoup: Cred ca ai avut ceva de lucru cu el!

 

Vad ca ai pus si volan adevarat! Arata super masina , mult noroc in continuare!

 

Tatal meu a zis ca nu-si imagineaza cum poti merge cu masina asa joasa :)

 

I-am zis ca exact asa sa regleze suspensia la mine cand o monteaza!

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Draga RXA nu vreau sa te supar dar rostesti numele Skoda ..... si tragi apa ... !!! Te rog abtine-te cu astfel de iesiri necontrolate... aici e un forum de masini serioase si cu traditie....nu de nu stiu ce experimente de vw nereusite!!! :())) Multumesc pentru intelegere.... =)))

 

 

 

pacat ca iti indoaie mucii la orice ora :) :) :())) dar capitol incheiat hai odata cu vopsitu ala :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Ce criminal a iesit interiorul crem :) Cred ca ai avut ceva de lucru cu el!

 

Vad ca ai pus si volan adevarat! Arata super masina , mult noroc in continuare!

 

Tatal meu a zis ca nu-si imagineaza cum poti merge cu masina asa joasa :D

 

I-am zis ca exact asa sa regleze suspensia la mine cand o monteaza!

 

 

 

poti sa meri linisit....dupa ce o sa vopsesc masina....o so trantesc putin mai jos...inca se mai poate :P!!! iar interiorul inca nu am apucat sal curat .... uremeaza!!! mersi de urari....si hai sa vad si eu interiorul ala sus odata!!! :twoup:

 

 

 

foarte tare alex....da bine volanul....sa il folosesti sanatos si fara incidente !

 

 

 

da nu are cum sa nu dea bine....ce pot sa zic....nu mam abtinut :D))) mersiiiiiiiii

 

Draga RXA nu vreau sa te supar dar rostesti numele Skoda ..... si tragi apa ... !!! Te rog abtine-te cu astfel de iesiri necontrolate... aici e un forum de masini serioase si cu traditie....nu de nu stiu ce experimente de vw nereusite!!! :D))) Multumesc pentru intelegere.... =)))

 

 

 

pacat ca iti indoaie mucii la orice ora :( :( :punk:))) dar capitol incheiat hai odata cu vopsitu ala :)

 

 

am o masina de croaziera...in care sa ma simt bine....sa stau bine...si asa mai departe ... deci tu poti sami indoi mucii cand vrei .... ! dap....strang bani de vopsitttttttt si culoarea va fi HOLE BLACK EDITION ...

Link to comment
Share on other sites

Alta viata acum :)

Frumoasa masina, incet incet prinde forma :twoup:

 

 

mersi ....dap intradevar un M-pak face mult !!!

 

n-ai pt ce....chiar ma bucur ca l-ai tinut ! Mersi si eu !

 

 

 

da nu am rezistat sa nu il pun .... dar nu sunt asa convins ca o sal tin !!! sa zicem ca e ceva pentru moment....vreau sami trag comenzi etc !!!

 

Frumos interiorul :( ! Io zic ca arata bine si cu barile rosi :D

 

 

 

hmmm....am 5 culori pe masina.... nu e prea fain :( !!! rosu de pe bari e frumos intradevar da nu in combinatia mea cu negru ... albastru....verde etc :)) mersi si de abia astept sa o bag la vopsit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.