Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Donez o bara de directie (center tie rod) folosita 6 luni, trimuri praguri, telescop capota ( 1 buc) stare buna, senzor presiune ulei ce vine montat in corpul de aluminiu al filtrului de ulei, intinzator cu telescop si rola (pt. cureaua de alternator) toate pt. E34. Se trimite prin Cargus.

si cat anume doresti pe ele?si eu am un 524 td 1990. Nu ai senzoru de temperatura exterioara ?mersi mult astept un raspuns

se doneaza :blink:

si mi le trimiti prin cargus?vreau bara de directie si trimurile si amortizorul

Edited by ariciul
Link to comment
Share on other sites

daca are cineva un rechin pe care vrea sa-l arunce i-as fi foarte recunoscator daca mi-l da mie.

mentionez ca imi plac aceste modele enorm de mult si as fi foarte fericit daca gasesc unul sa il pun pe picioare.

multumesc!

L.E nush dc nu ma lasa sa dau link de pe alt forum.cand pun adresa imi apare cu totul altceva. :blink:

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

daca are cineva un rechin pe care vrea sa-l arunce i-as fi foarte recunoscator daca mi-l da mie.

mentionez ca imi plac aceste modele enorm de mult si as fi foarte fericit daca gasesc unul sa il pun pe picioare.

multumesc!

L.E nush dc nu ma lasa sa dau link de pe alt forum.cand pun adresa imi apare cu totul altceva. :blink:

multumesc alex dar tipul cere 800e daca nu il da la remat.

cat o sa primeasca pe el?

problema este ca eu nu imi permit sa dau atata pe el momentan, daca gasesc cumva unul foarte ieftin ar fi foarte bine deoarece eu cu reparatii auto ma ocup si as putea face ceva frumos. mai greu este cu banii

Link to comment
Share on other sites

Donez o bara de directie (center tie rod) folosita 6 luni, trimuri praguri, telescop capota ( 1 buc) stare buna, senzor presiune ulei ce vine montat in corpul de aluminiu al filtrului de ulei, intinzator cu telescop si rola (pt. cureaua de alternator) toate pt. E34. Se trimite prin Cargus.

 

 

 

as vrea sa te intreb daca se potriveste telescopul pentru capota la e32 ...?

 

 

dragi colegi va rog sa imi ziceti daca stiti cum sa repar cele 2 telescoape la portabagaj ca nu il tine deloc sus :blink:...poate are cineva sa imi dea sa tina cat de cat . as mai vrea si contra cost 2 triple(stopuri) spate pt e32 ...sunt ciobite serios ..

 

si as mai dori un ax cu came pentru un motor 2443...are 2-3 mm uzura ...nu ma pre pricep dar fac o poza la motor daca e necesar ..motoru e de 5-ar din ce stiu si e pus pe e32

Edited by sovieticool
Link to comment
Share on other sites

Daca le doresti, nu tb. decat sa-mi dai un PM cu adresa ta completa si nr. de tel. si maine cand ies de la serviciu, le trimit cu o singura conditie:

 

Platesti transportul! :blink:

is grele trimurile? nu ai poza cu ele ?eu as vrea trimurile telescopul si dispozitivul de intindere la alternator

Edited by ariciul
Link to comment
Share on other sites

salutare! are cumva cineva piese pt un e32 din 87 ? arcuri spate sau amortizoare? ornamentul de pe bara din fata, butonul de comanda al scaunului pasagerului, orice tine de instalatia de aer conditionat, furtune pt pompa de servo sau o pompa cu totul (stiu ca visez dar incerc, incercarea moarte nu are! :blink: )

 

salutare am si eu pe aici pe acasa 2 amortizoare spate(cam duse), palaca de presiune cu tot cu rulment pt e34 daca are cineva nevoie sa ma contacteze ca vreau sa le arunc, numai bine

salut! merg cumva amortizoarele si pe e32?

 

neste geamuri de sticla pt e32-34 vrea cineva parca am vreo 2 buc

si cred ca si bandourile care vin pe bara (fata) nu stiu sigur daca le mai am....

si cam atat....

as avea nevoie de amortizoare de e34, chiar daca nu sant bune....pereche sa fie:D

stiu ca anuntul este vechi dar poate mai ai bandourile alea :) ... sunt pt e 32 sau e34? m-ar interesa pt e32.

Link to comment
Share on other sites

un disc(ambreiaj) pt 2000cmc 24v doneaza cineva? :blink: :)

 

Inca mai am placa de presiune, relment dar discul este praf.

 

 

 

man nu conteaza daca e intreg ca vreau sa-i bat ferodouri.....

ma intreseaza sa-mi spui te rog si ce diametru are discul

(e cel fara arcuri pe el....nu ?)

 

 

 

 

nu mai am bandourile sry doar geamuri de far cele de sticla:D

Edited by mayer_maryus
Link to comment
Share on other sites

un disc(ambreiaj) pt 2000cmc 24v doneaza cineva? :blink: :)

 

Inca mai am placa de presiune, relment dar discul este praf.

 

 

 

man nu conteaza daca e intreg ca vreau sa-i bat ferodouri.....

ma intreseaza sa-mi spui te rog si ce diametru are discul

(e cel fara arcuri pe el....nu ?)

 

 

 

 

nu mai am bandourile sry doar geamuri de far cele de sticla:D

 

discul din pacate lam aruncat mai am doar placa si rulmentul

Link to comment
Share on other sites

donez un set de covorase nou-noute din cauciuc, originale bmw. 4 bucati. pentru e46!

doritorii cu PM exclusiv dupa ce ati vizionat topicul de mai jos (unde gasiti si fotografii si comentarii)...

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=23576.

primul venit, primul servit ! repet doar cu PM... asta apentru linistea mea...

fara suparare, dar cei care au deja nr.meu de telefon pot sa ma sune, pt ca va am deja in memorie.

cu exceptia tov. essergio, bineinteles !:blink:

Edited by b50xxl
Link to comment
Share on other sites

donez un set de covorase nou-noute din cauciuc, originale bmw. 4 bucati. pentru e46!

doritorii cu PM exclusiv dupa ce ati vizionat topicul de mai jos (unde gasiti si fotografii si comentarii)...

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=23576.

primul venit, primul servit ! repet doar cu PM... ast apentru linistea mea...

fara suparare, dar cei care au deja nr.meu de telefon pot sa ma sune, pt ca va am deja in memorie.

cu exceptia tov. essergio, bineinteles !:)

 

 

Nu este corect cu telefon, nu toti il au :blink:

Link to comment
Share on other sites

donez un set de covorase nou-noute din cauciuc, originale bmw. 4 bucati. pentru e46!

doritorii cu PM exclusiv dupa ce ati vizionat topicul de mai jos (unde gasiti si fotografii si comentarii)...

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=23576.

primul venit, primul servit ! repet doar cu PM... ast apentru linistea mea...

fara suparare, dar cei care au deja nr.meu de telefon pot sa ma sune, pt ca va am deja in memorie.

cu exceptia tov. essergio, bineinteles !:)

 

 

Nu este corect cu telefon, nu toti il au :blink:

avantajul prietenilor...

si da, chiar esti primul ! deci covorasele merg la CC23298! adjudecat!

 

@CC23298... stii unde le gasesti, la mine in portbagaj, oricand!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.